Hologram twórcy piosenki ''Oh, Pretty Woman" wystąpi podczas Glastonbury?!

Małgorzata Sawa
04.01.2018 02:14
Roy Orbison

Roy Orbison (Roy Orbison)

To dość kontrowersyjna propozycja... Syn znanego muzyka chce, by w 2019 roku podczas festiwalu wystąpił hologram jego ojca, Roya Orbisona. Czy to dobry pomysł?!

Festiwal Glastonbury w 2019 roku może mieć w swojej ofercie dość nietypowy koncert... Syn autora przeboju ''Oh, Pretty Woman'' chce, by podczas festiwalu hologram jego ojca miał swój koncert. Alex, syn Orbisona twierdzi, że takie show byłoby fenomenalnym pomysłem. Festiwal będzie trwać w dniach 26-30 czerwca 2019 roku. Czy podczas tej edycji Glastonbury rzeczywiście odbędzie się koncert, na którym wystąpi hologram?!

Bardzo chciałbym zobaczyć Roya Orbisona na Glastonbury. Ten występ byłby idealny dla publiczności- mówi Alex

Syn znanego muzyka ma  już nawet inne plany, jeśli chodzi o pośmiertną karierę jego ojca, Roya Orbisona. Dzięki szeroko rozwiniętej technologii, Alex uważa, że dalsza kariera jego ojca ma jeszcze szansę się rozwinąć...

Hologram Orbisona może występować teraz na festiwalach na świeżym powietrzu, w świetle dziennym. I nadal wygląda to świetnie! - dodaje syn Orbisona.

Już w kwietniu tego roku fani będą mogli usłyszeć hity słynnego muzyka w Wielkiej Brytanii, właśnie tam rozpocznie się trasa z hologramem słynnego artysty.

 

Roy Orbison był znanym amerykańskim piosenkarzem, związanym z gatunkiem rock and roll. Największym hitem tego artysty był utwór zatytułowany ''Oh, Pretty Woman''. Ostatni występ Orbisona odbył się 4 grudnia 1988, w Highland Heights w Cleveland. Zmarł w wyniku ataku serca, 6 grudnia 1988 roku. Miał 52 lata.

Zobacz także

POLECANE RADIA