Justin Timberlake zapowiada wydanie nowego albumu

Małgorzata Sawa
04.01.2018 01:26
Justin Timberlake

Justin Timberlake (MIKE BLAKE / REUTERS / REUTERS)

Twórca hitu ''Can't Stop The Feeling'' niebawem zaprezentuje swoją nową płytę. Znany artysta, Justin Timberlake powraca z nowym materiałem. Czym tym razem zaskoczy swoich fanów?!

Justin Timberlake powraca, wokalista zapowiada premierę nowego albumu jeszcze na początku tego roku. Krążek zatytułowany "Man of the Woods" ma ukazać się już 2 lutego. Ale to nie koniec niespodzianek dla fanów tego słynnego muzyka! Dwa dni po premierze nowej płyty Justin wystąpi podczas finału Super Bowl.

Inspiracją dla tego albumu jest mój syn, moja żona, moja rodzina, ale również, jeszcze bardziej niż na jakiejkolwiek mojej płycie, to, skąd pochodzę" -  mówi Justin w filmie, który zapowiada jego nowy krążek.

"Man of the Woods" będzie już piątym studyjnym albumem Timberlake'a. Niedawno odbyła się premiera filmu ''Na karuzeli życia'' w reżyserii Woody'ego Allena, Justin wcielił się tam w rolę Mickey'a - przystojnego ratownika, który marzy o tym, by zostać dramatopisarzem.

 

Justin Timberlake to znany amerykański muzyk, aktor oraz tancerz. Swoją karierę rozpoczynał w Klubie Myszki Miki - tam poznał m.in. Britney Spears. W wieku czternastu lat stworzył z kolegami boysband, jego popowa grupa *NSYNC sprzedała przeszło 50 milionów płyt. Zespół była też nominowana do nagrody Grammy, w 2002 roku *NSYNC  zakończyło swoją działalność. Debiutancki album Timberlake'a ukazał się 5 listopada 2002, krążek nosił nazwę ''Justified''. Na płycie znalazł się m.in. znany numer wokalisty pt. ''Cry Me a River''. Podobno Timberlake napisał tę piosenkę po rozstaniu z Britney Spears.

 

Czy wy też czekacie z niecierpliwością na nowe utwory od Justina?!

Zobacz także

POLECANE RADIA