Ed Sheeran zagrał wielki przebój Erica Claptona! [WIDEO]

Mateusz Mochnaczewski
03.01.2018 14:29
Ed Sheeran i Jools Holland w utworze 'Layla'

Ed Sheeran i Jools Holland w utworze 'Layla' (youtube.com)

Brytyjski wokalista wystąpił ostatnio w programie Joolsa Hollanda, gdzie, wraz z jego zespołem, wykonał jeden z największych klasyków w historii muzyki rozrywkowej. Posłuchajcie jak Ed Sheeran, poradził sobie z numerem "Layla".

Ed Sheeran w utworze „Layla”

To, że Ed Sheeran ma całkiem niezły gust muzyczny, wiemy już od dawna. W trakcie swojej błyskotliwej kariery, Brytyjczyk miał już okazję występować u boku największych gwiazd sceny muzycznej, z The Rolling Stones na czele. Tym razem autor kawałka Perfect, postanowił wziąć na warsztat numer, jednego z bogów gitary, Erica Claptona. Jego wielki hit „Layla”, wybrzmiał w programie Later... with Jools Holland, a konkretnie specjalnym wydaniu noworocznym Hootenanny. Sheeranowi wtórowała kapela prowadzącego, która może nie zabrzmiała jak oryginał, ale była dość udanym tłem dla młodego wokalisty.

 

Ed Sheeran i Eric Clapton we wspólnym duecie

Przypomnijmy, że Ed Sheeran jest wielkim fanem byłego członka Cream. Jak sam podkreśla, to właśnie dzięki Niemu chwycił za gitarę, która stała się jego największym przyjacielem. Występ u boku swojego idola, był jednym z największych marzeń Sheerana, które spełniło się dwa lata temu. Artysta pojawił się gościnnie, pod pseudonimem Angelo Mysterioso, na płycie Claptona „I Still Do”. Jego wokal można usłyszeć w numerze „I Will Be There”.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA