"Botoks" wraca na ekrany... Tym razem telewizorów!

Zofia Nacewska
02.01.2018 19:44
'Botoks' 2017 - plakat promocyjny

'Botoks' 2017 - plakat promocyjny (https://www.facebook.com/pg/PatrykVegaOfficial/)

"Botoks" Patryka Vegi powraca jako serial. Już w styczniu będzie można go obejrzeć pierwszy z sześciu zaplanowanych odcinków na platformie Showmax. Widzowie znów będą mieli szansę zobaczyć Dygant, Warnke, Żukowską i Bołądź w produkcji, która jak twierdzi sam Showmax: "wbije cię w fotel".

Patryk Vega i jego kinowy przebój, który zaszokował miliony

Gdy 29 września 2017 roku ostatni film Patryka Vegi wszedł do kin odniósł gigantyczny sukces. Podczas tego wieczoru „Botoks” zdobył drugie najlepsze otwarcie w historii polskiego kina i zarobił prawie 50 milionów złotych. Z drugiej strony szybko zyskał w mediach sławę produkcji, podczas oglądania której, widzowie mdleją i opuszczają sale kinowe.

 

Patryk Vega podejmując się tematu polskiej służby zdrowia nie owijał w bawełnę. Cały film jak sam mówi został oparty na rozmowach z lekarzami, którzy twierdzili, że nie było w Polce współczesnej produkcji, która w sposób prawdziwy i autentyczny opowiadałaby o pracy w polskich szpitalach. „Botoks”, mimo wulgarności, ociekania przemocą, a także miażdżącej oceny krytyków przyciągnął do kin rzesze widzów. Po 3 tygodniach od premiery obejrzały go 2 miliony Polaków.

Mamy „Botoks” film, jaki będzie „Botoks” serial?

Reżyser podobnie jak w przypadku „Pitbulla” (2005), który też doczekał się swojej serialowego odpowiednika, chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. „Jeszcze więcej. Jeszcze mocniej” – tak właśnie promuje swoją nową produkcję Showmax. Patryk Vega zapewnia, że serial nie tylko poszerzy wątki znane nam już z filmu, ale również wprowadzi zupełnie nowe. To na pewno ucieszyło fanów twórczości Vegi, ale również wzbudziło niemałą burzę wśród osób, które były wręcz zniesmaczone filmem i jego, w ich opinii, bezsensowną brutalnością.

Gdzie można będzie obejrzeć serialowy „Botoks” online?

Już 31 stycznia, „Botoks” online będzie dostępny na platformie Showmax. Dostęp do Showmax'u kosztuje 19,90 zł. miesięcznie (pierwsze 14 dni jest za darmo). Tam też można legalnie obejrzeć „Botoks” film. Próżno będzie jednak szukać obu produkcji w darmowych źródłach (np. "botoks cda"). Jak większość polskich produkcji są szybko usuwane z większości popularnych serwisów ze względu na prawa autorskie. Dlatego najlepiej szukać ich od razu na stronie Showmax’u.

Premiera serialowego „Botoksu” to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Patryka Vegi. Już 23 lutego do kin wchodzą „Kobiety mafii” w jego reżyserii.

 

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

  • Gość: Paweł Nowak

    0

    Botoks można obejrzeć za darmo na: bit. ly/2DYRygz

  • Gość: Kacper Kraszewski

    0

    serial Botoks dostepny na kinomann.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA