Histeria w "Jaka to melodia". Uczestniczka wybiegła ze studia

Sandra Zakrzewska
02.01.2018 15:59
Finał ''Jaka to melodia'' |

Finał ''Jaka to melodia'' | (fot. DVBShots | YouTube | Printscreen)

Takiego finału programu "Jaka to melodia" jeszcze nie widzieliśmy. Uczestniczka nie potrafiła pogodzić się z porażką i zapłakana uciekła ze studia.

Emocjonalna reakcja uczestniczki i spokój Roberta Janowskiego

W „finale roku” zaciętą walkę dotyczyły panie Kinga i Paulina. W trzeciej rundzie, tuż przed finałem, kiedy obie uczestniczki miały na koncie tyle samo punktów, Robert Janowski zadał pytanie o tytułową piosenkę z debiutanckiej płyty Andrzeja Dąbrowskiego. Pani Kinga odważnie poprosiła o jedną nutkę, ponieważ postanowiła zaryzykować i "strzelić". Jej odpowiedź – „Do zakochania jeden krok” była błędna. Wtedy wydarzyło się coś czego nikt się nie spodziewał. Pani Kinga zalała się łzami i wybiegła ze studia. Sytuację próbował ratować nie mniej zakłopotany prowadzący Robert Janowski, który zapytał „aż tak?”, później jednak pozwolił sobie na sympatyczne, żartobliwe życzenia „Generalnie szczęśliwego nowego roku Kinga, gdziekolwiek jesteś."

 

Filmik z finału "Jaka to melodia" hitem internetu

Internauci nie kryją zdziwienia niecodzienną sytuacją jakiej byli świadkami w noworocznym odcinku programu i chętnie komentują zadziwiającą sytuację.

Pamiętajmy jednak, że podczas nagrywania programów telewizyjnych uczestnikom towarzyszy ogromny stres i skoro nie zdecydowano się nakręcić "dubla" albo przy pomocy montażu ukryć tę sytuację, traktujmy tę scenę z dystansem oszczędzając tym samym uczestniczce kolejnych przykrych sytuacji, które zapewne niosą negatywne komentarze.

Teleturniej ''Jaka to melodia'' emitowany jest przez Telewizję Polską już od 20 lat. Od samego początku w 1997 roku prowadzi go piosenkarz Robert Janowski.

Zobacz także

POLECANE RADIA