Dostawa w seksownym stylu. Czy na pewno każdy marzy o takiej przesyłce?!

Małgorzata Sawa
29.12.2017 02:50
Niezwykła przesyłka

Niezwykła przesyłka (youtube.com)

Zawód kuriera w odbiorze wielu osób to ciężka i monotonna praca. Jak pokazuje ten filmik to tylko pozory... Nagranie ujawnia ''nagą prawdę'', o tym, jak niektórzy w niekonwencjonalny sposób dostarczają przesyłki.

''Jak dobrze mieć sąsiada'' - brzmi znane powiedzenie. Pożyczy szklankę cukru, doradzi, jaką ekipę wybrać do remontu oraz odbierze za ciebie przesyłkę... Co prawda mamy już okres poświąteczny, ale za to jesteśmy w czasie wielkich promocji i wyprzedaży, więc z pewnością może nas czekać sytuacja, kiedy w domu będziemy nieobecni. A naszą przesyłkę będzie zmuszony odebrać sąsiad. Temu, jak mogłaby wyglądać taka sytuacja przyjrzał się jeden z brytyjskich youtuberów, Thomas James Ridgewell.

 

Sąsiedzka przysługa

Dzwonek do drzwi, mężczyzna w szlafroku sprawdza, kto postanowił go odwiedzić. Otwiera drzwi i słyszy: ''Cześć, mam dostawę dla twojego sąsiada. Ale niestety nie ma go teraz w domu. Odbierzesz?!'' - pyta niewyróżniająca się niczym szczególnym pani kurier. Uprzejmy mężczyzna rozumie chwilowa nieobecność swojego sąsiada i oczywiście zgadza się na to, by wyręczyć zapracowanego odbiorcę. Nagle pani dostarczająca ''przesyłkę'' zmienia strój w nieco bardziej luźniejszy i prezentuje przed  drzwiami... striptiz! Z pewnością ten telegram zaskoczył mężczyznę, ale skoro sąsiad zamawiał, to oczywiście należy odebrać. Dostawa przesyłki zakończona, teraz czas na doręczenie sąsiadowi. Jak uczynić przekazanie tak gorącego telegramu?!

Bo Pan ma dla mnie przesyłkę...

Przychodzi czas na doręczenie, więc mężczyzna postanawia dokonać z niesamowitą dokładnością prezentacji treści otrzymanej wiadomości. Niezbędne były: specjalna muzyka, skąpy strój oraz niesamowity wdzięk - oczywiście wszystkie te najpotrzebniejsze rzeczy prezentujący posiadał, więc przekazanie wiadomości odbyło się z niemal stuprocentową dokładnością i było jedynie formalnością. ''Kogo obchodzi dziewczyna, zapłacę Tomowi  za przedstawienie w moim domu'' - pisze jedna z komentujących. Jak widać przekaźnik okazał się być lepszy od oryginału, bo nawet samemu prawowitemu odbiorcy niekonwencjonalnego telegramu spodobał się sposób przekazania wiadomości. Z tak uprzejmym sąsiadem, mężczyzna już nie musi się martwić o to, że jakaś przesyłka może go ominąć. I znów sprawdza się kolejne powiedzenie dotyczące sąsiedztwa, ''śpi bezpiecznie, kto ma dobrych sąsiadów''.

Zobacz także

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

  • wolny322

    0

    Uuuu, dopiero by mnie moja luba pogoniła, jakbym otrzymał przesyłkę od kogoś tak ubranego. My od kilku miesięcy odbieramy przesyłki w punktach. Zawsze, korzystamy przy tym z bliskiej paczki, bo jest wygodna i tańsza od innych form przesyłek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA