Eminem osiągnął kolejny sukces. Jako pierwszy uzyskał...

Małgorzata Sawa
28.12.2017 18:20
Eminem

Eminem (Facebook)

W tym roku znany raper po długiej przerwie wydał swój nowy album. Krążek "Revival" błyskawicznie osiągnął wiele sukcesów. Ostatnio Eminem został doceniony na liście Billboardu. Co dokładnie udało się osiągnąć znanemu muzykowi?!

W 2013 roku Eminem wydał swoja przedostatnią płytę.''The Marshall Mathers LP 2'' była ósmym studyjnym albumem amerykańskiego rapera. Eminem nagrywał ten krążek przez dwa lata. Do wydania kolejnego potrzebował nieco więcej czasu. Po czterech latach przerwy od wydawania płyt, raper zaprezentował w tym roku swoje nowe wydawnictwo, album zatytułowany ''Revival''. Nowy krążek muzyka jest trzecim w historii najlepiej sprzedającym się albumem hip-hopowym w ciągu tygodnia. Dodatkowo, Eminem jest pierwszym muzykiem, któremu udało się umieścić na pierwszym miejscu listy Billboardu 200 swoich osiem płyt z rzędu.

Czyje albumy znalazły się jeszcze na liście Billboard 200 w tym tygodniu?!

1."Revival" - Eminem

2."Reputation" - Taylor Swift

3."The Beautiful & Damned" - G-Eazy

4."Divide (division sign)" - Ed Sheeran

5."A Pentatonix Christmas" - Pentatonix

6."Pressure" - Young Jeezy

7."The Thrill of It All" - Sam Smith

8."What Makes You Country" - Luke Bryan

9."The Anthology: Part 1, The First Five Years" - Garth Brooks

10."From a Room: Volume 2" - Chris Stapleton

Po dziewiąte...

''Revival'' to dziewiąty album studyjny w muzyczny dorobku amerykańskiego muzyka. Za produkcję krążka byli odpowiedzialni: Dr. Dre oraz Rick Rubin. Raper zaprosił również wiele gwiazd do współpracy przy krążku ''Rvival'', wśród nich znaleźli się: BeyoncéAlicia Keys, P!nk, Skylar Grey, PHRESHER, X Ambassadors,Ed Sheeran oraz Kehlani.

Recenzje na temat nowego materiału od rapera są podzielone. Jedni mówią, że stary, dobry Eminem to przeszłość, a ta płyta jest przepełniona komercją i bliżej jej do pop-u... Ale jest też wiele komplementów skierowanych pod jej adresem. Są opinie, które podkreślają, że Eminem znów zaimponował swoją muzyką.To raper, który ma niesamowitą zdolność bycia na szczycie od lat - podkreślają fani artysty.

Eminem - raper sukcesu

Eminem, a właściwie Marshall Bruce Mathers III to amerykański raper oraz producent muzyczny. Opiekę nad młodym Eminemem sprawowała jednie matka, ojciec zostawił ich, kiedy Marshall miał półtora roku. Dorastał w ubóstwie, na przedmieściach Detroit. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 14 lat. Wygranie ''Wake Up Show's Freestyle Performer Of The Year'' otworzyło przed nim drzwi do kariery, dzięki temu zdarzeniu jego muzyka dotarła do Dr.Dre. Styl Eminema był wtedy dość niekonwencjonalny... ''Wyglądał jak ptaszek Tweety'' - wspominał Dr. Dre. po latach. Marshall Bruce Mathers jest piętnastokrotnym laureatem nagrody Grammy oraz zdobywcą Oscara. Na swoim koncie ma również działalność w świecie filmowym, w 2002 roku dostał dwie nagrody od MTV w kategoriach: ''Najlepszą rolę męską'' oraz ''Najlepszy męski debiut'', za rolę w filmie ''8 Mila''.

 
Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA