Była żona Chestera Benningtona chce odzyskać zaległe alimenty

Małgorzata Sawa
28.12.2017 14:27
Koncert Linkin Park we Wrocławiu w czerwcu 2014

Koncert Linkin Park we Wrocławiu w czerwcu 2014 (Fot. Kamila Kubat / Agencja Gazeta)

Była żona zmarłego lidera zespołu Linkin Park żąda zwrotu zaległych alimentów. Kobieta złożyła już w tej sprawie pozew. Jaką kwotę chce odzyskać na drodze sądowej?!

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. Mimo śmierci artysty nie milkną nowe doniesienia w mediach na jego temat... Czy w dniu śmierci artysta brał narkotyki?! Czy rzeczywiście popełnił samobójstwo?! Czy zespół zgodzi się na trasę z jego hologramem?! A ostatnio: Samantha Olit, była żona Chestera Benningtona chce odzyskać zaległe alimenty na dziecko, którego ojcem był lider zespołu Linkin Park. Czy kobiecie rzeczywiście uda się odzyskać pieniądze?

Od słów do czynu...

''Byłam damą, milczałam na ten temat.Trzymam głowę wysoko, ale kiedy moja głowa zaczyna opadać, nie czuję się w tym wszystkim prawdziwa...'' - mówi Olit. Samantha i znany muzyk Chester Bennington byli małżeństwem od 1996 do 2005 roku. Owocem tego związku był jedn syn o imieniu Draven. Niedawno jeden z amerykańskich portali podał informację, że kobieta złożyła pozew przeciwko spadkobiercom majątku muzyka. Samantha twierdzi, że Chester Bennington był jej winien 502 tysiące dolarów. Kobieta żąda również odsetek  z tytułu zaległych alimentów, za lata 2012-2017. Jak się okazało, była żona Chestera idzie za ciosem... Olit domaga się też udziału w zyskach z przyszłych dochodów muzyka.

Chester Bennington z rodziną w 2009 rokuChester Bennington z rodziną w 2009 roku Quasar/STAR MAX/IPx / Associated Press/EAST NEWS

Ostatnia wola muzyka...

Śmierć artysty była wielkim zaskoczeniem dla jego bliskich oraz fanów. Bennigton był dwukrotnie żonaty. Lider zespołu Linkin Park miał sześcioro dzieci. Ostatnią wolą w testamencie muzyka była prośba do opiekunów, by jego potomstwo miało możliwość spotkań i utrzymywało dobre relacje.

Chcę, by matki moich dzieci lub ich opiekunowie, pozwalali dzieciom odwiedzać się nawzajem. Chcę, by pozwalali im na regularne kontakty z moją dużą rodziną i rodziną mojej żony. Chcę, by moje dzieci wiedziały, że mają dużą, kochającą rodzinę - miał napisać w testamencie wokalista.

Oszczędności z programu emerytalnego otrzymała jego ostatnia żona Talinda Bennington. Być może to jeden z powodów oburzenia poprzedniej żony artysty. Pierwszy syn wokalisty, Jamie urodził się 1996 roku, matką chłopca jest Elka Brand. W 2002 roku na świat przyszedł drugi syn, tym razem ze związku z Olit. W 2006 roku związał się z Talindą Ann Bentley, wtedy też urodził się ich pierwszy syn, Tyler Lee. W 2011 roku małżeństwo doczekało się dwóch córek, bliźniaczki Lilly i Lila są najmłodszymi dziećmi artysty.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA