Shakira dalej nie może śpiewać. Czy już wiadomo, kiedy wokalistka wróci do zdrowia?!

Małgorzata Sawa
28.12.2017 11:17
Shakira w Vanity Fair Italia

Shakira w Vanity Fair Italia (instagram.com/portalshakira/)

Problemy ze zdrowiem i plotki o rozstaniu z Gerardem Pique - w życiu znanej wokalistki ostatnio nie brakuje problemów. Czy z tego powodu najbliższe koncerty Shakiry zostaną odwołane?

''Choć miałam wielką nadzieję, że uda mi się odzyskać głos na czas, by wyruszyć w trasę z powrotem w styczniu, po zbadaniu wielu opcji, zgodziłam się, że jest to uraz, który wymaga więcej czasu i opieki, by został wyleczony'' - napisała na Twitterze zasmucona artystka.

Wokalistka jest zmuszona po raz kolejny przełożyć trasę koncertową! Powodem problemów zdrowotnych słynnej wokalistki był uraz strun głosowych. W listopadzie piosenkarka odwołała kilka koncertów. W styczniu 2018 roku Shakira miała wrócić do trasy koncertowej El Dorado po Europie.  Niestety, jak się ostatnio okazało, Shakira znów musi przełożyć swoje występy...

Przykro mi z powodu was wszystkich, którzy planowaliście z wyprzedzeniem przyjazd na koncerty i tych, którzy byli tak cierpliwi, gdy potrzebowałam czasu, by z lekarzami ustalić najlepszy sposób działania. Na szczęście z ulgą mogę wam powiedzieć, że wrócę w czerwcu 2018 r. z moją trasą koncertową El Dorado w Europie. Daty występów w USA i Ameryce Południowej zostaną ogłoszone wkrótce -  pisze znana piosenkarka.

Ostatnio portale plotkarskie pisały nie tylko o chorobie artystki... Coraz częściej pojawia się wiadomość, że związek Shakiry i Gerarda Pique to przeszłość. A co na temat tych doniesień sądzą same gwiazdy?!

Shakira i Pique z dziećmmiShakira i Pique z dziećmmi EastNews

Shakira nie wypowiedziała się publicznie na temat obecnej sytuacji w swoim związku. Ale można powiedzieć, że znany piłkarz ostatnio zaprzeczył tym doniesieniom. Pique opublikował filmik, w którym pojawił się w obecności kolumbijskiej wokalistki, po którym nie było już wątpliwości, że są nadal razem. 

Zobacz także

POLECANE RADIA