Mariah Carey pobiła rekord Taylor Swift

Kinga Dereniowska
28.12.2017 08:02
Mariah Carey

Mariah Carey (https://www.facebook.com/mariahcarey/photos)

Chociaż wydaje się to nieco dziwne, bo przecież to Taylor zwykle bije jakiekolwiek muzyczne rekordy, tym razem korona wędruje do największej divy na tej planecie. A dokładniej do piosenki przez nią śpiewanej. "All I Want For Christmas" w wigilijnę Bożego Narodzenia odtworzony został aż 8 milionów razy w serwisie Spotify!

Autorka hitu „Look What You Made Me Do” na pewno nie będzie zadowolona, bo do tej pory rekord odtworzeń należał do właśnie niej. Piosenkę, w której Swift rozlicza się ze swoimi wrogami słuchano 7 908 492 razy w ciągu jednej doby. Być może to znak, aby Taylor napisała jakiś świąteczny utwór? To, że stanie się on hitem jest pewne.

Ale dla Carey to nie jedyny powód do świętowania. Chociaż “All I Want For Christmas” śpiewamy w święta już 23 lata, dopiero teraz piosenka znalazła się w Top 10 listy przebojów Billboard Hot 100. A do tego, wokalistka może poszczycić się największą liczbą odtworzeń wśród swoich muzycznych koleżanek.

Piosenka, która towarzyszyła nam podczas świątecznych przygotowań to też trzeci najczęściej słuchany, hit w ciągu doby w całej historii serwisu Spotify. Lepsze są tylko: “Despacito” (8 505 463 odtworzeń) i “Shape Of You” Ed’a Sheerana (9 878 194).

 To co jeszcze raz, ostatni w tym roku?

 
Zobacz także

POLECANE RADIA