Rolnik szuka żony: Mikołaj z nową partnerką i inni uczestnicy programu opowiadają o tym jak spędzali Święta

Zofia Nacewska
27.12.2017 13:54
Uczestnicy 4. sezonu Rolnik szuka żony wraz z prowadzącą

Uczestnicy 4. sezonu Rolnik szuka żony wraz z prowadzącą (https://www.facebook.com/rolnikszukazony/)

Mimo, że czwarta edycja popularnego programu Rolnik szuka żony dobiegła końca w listopadzie, to TVP przygotowała dla widzów świąteczną niespodziankę. W trakcie specjalnego wydania programu pojawili się ulubieńcy Polaków ze wszystkich czterech sezonów.

W odcinku prowadzonym przez Martę Manowską, widzowie mieli szansę ponownie spotkać się ze Zbyszkiem Klawikowskim i Zbyszkiem Krasowskim. Panowie, mimo że nie znaleźli miłości w czasie trwania programu, wciąż szukają szczęścia poza nim. Obaj opowiadali, o swoich doświadczeniach z tym związanych.

W czasie świątecznego wydania, pojawili się również Anna i Grzegorz Bardowscy, którzy jako druga z trzech par w historii polskiej edycji Farmer Wants a Wife, wzięli ślub. Para zeszłej zimy doczekała się pierwszego dziecka, które, jak sami twierdzą, zmieniło cały ich świat i jest najlepszą rzeczą, jaka im się przytrafiła.

Najwięcej emocji, wywarła jednak historia uczestnika ostatniego sezonu – Mikołaja. Właściciel winnic, gościł w programie z wybranką sercaMartą, z którą poznał się już po zakończeniu 4. edycji Rolnik szuka żony. Jak sam powiedział:

Miłość czyhała za rogiem i trzeba było ją tylko uwieść.

Para oficjalnie ogłosiła, że zamierzają się zaręczyć w święta Bożego Narodzenia.

Wszyscy zaproszeni goście przygotowali tradycyjne potrawy wigilijne. Gościem specjalnym programu była Urszula, która wraz z byłymi uczestnikami Rolnik szuka żony wzięła udział we wspólnym kolędowaniu.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA