Phil Collins radzi jak dobrze wejść w Nowy Rok

Mateusz Mochnaczewski
27.12.2017 10:10
Collins

Collins (www.facebook.com/philcollins)

Były frontman Genesis, podzielił się z nami swoim sposobem, na najlepsze rozpoczęcie kolejnego roku. Collins zamierza słuchać swojego wielkiego przeboju "In The Air Tonight".

Od kilku tygodni użytkownicy Tweetera, dzielą się między sobą utworami, których warto posłuchać w sylwestrowy wieczór. Wybierają oni charakterystyczne numery, słynące z niezwykłych momentów, takich jak chociażby niezapomniane solo Collinsa w „In The Air Tonight”. W całej zabawie chodzi o to, aby zgrać je w czasie z zegarem, który w chwili nadejścia wspomnianego "momentu", powinien wybić godzinę 12 i godnie wprowadzić nas w Nowy Rok.

Do grona tych, którzy postanowili spędzić Sylwestra nieco inaczej, niż zazwyczaj, dołączył niedawno Phil Collins. Były wokalistka i perkusista Genesis, dorzucił swoją muzyczną propozycję do listy kawałków, których warto posłuchać tej niezwykłej nocy.

Jeśli 31 grudnia, o godzinie 23:56:40, puścicie „In The Air Tonight”, moje solo na perkusji rozpocznie się dokładnie o 24:00. Rozpocznijcie Nowy Rok jak należy. - napisał Collins na swoim Tweeterze.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Phil Collins wznowił muzyczną karierę. Jak stwierdził w jednym z wywiadów, głównym powodem powrotu na scenę, była chęć umożliwienia jego najmłodszym dzieciom, usłyszenia twórczości ojca na żywo. Brytyjczyk powrócił z trasą koncertową „Not Dead Yet Tour”, podczas której towarzyszy mu jego syn, Nicholas. Młody Collins dołączył do zespołu, w którym przejął obowiązki perkusisty.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA