Ed Sheeran emocjonalnie podsumowuje rok 2017

Sandra Zakrzewska
22.12.2017 21:25
Ed Sheeran Anglia

Ed Sheeran Anglia (facebook.com/EdSheeranMusic)

W ciągu ostatnich kilku lat Ed Sheeran stał się jedną z największych gwiazd muzyki rozrywkowej. Jego albumy sprzedają się w ogromnym ilościach, a na koncerty ciężko kupić bilet. W emocjonalnym wpisie na portalu społecznościowym muzyk podsumowuje rok i dziękuje fanom za wsparcie.

Brytyjski muzyk opublikował wpis na Instagramie, w którym złożył fanom świąteczne życzenia i podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi mijających miesięcy.

Ostatni dzień pracy w tym roku. To był najlepszy rok w mojej karierze, ale zleciał bardzo szybko. Wydaje mi się, że minął tydzień odkąd pojawiło się „Shape Of You „ i „Castle On the Hill”. Dziękuje każdemu, kto wspierał moje działania w tym roku. Pomogliście mi zacząć i zakończyć rok w niesamowity sposób. Mam nadzieję, że będziecie mieć szczęśliwe święta i udaną przerwę. Do zobaczenia w 2018 roku! – napisał Ed na Instagramie. 

Rok pełen sukcesów

W tym roku Ed Sheeran był jednym z najbardziej zapracowanych artystów na świecie. Zaprezentował swój trzeci album. „Divide” został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów, a co za tym idzie pokrył się kilkukrotną platyną w wielu krajach i stał się jedną z najlepiej sprzedających się płyt 2017 roku. Najnowsze wydawnictwo Brytyjczyka to prawdziwy zbiór hitów. „Shape Of You”, „Castle on the Hill” , „Galway Girl” czy „Perfect” zrobiły prawdziwą furorę na światowych listach przebojów. Utwór „Perfect” ukazał się w kilku wersjach. Wraz z Edem zaśpiewali Beyonce i Andrea Bocelli.

 

Muzyk grał też na wielu festiwalach i współpracował z przeróżnymi artystami takimi jak Taylor Swift czy Eminem. To właśnie wspólny utwór z raperem wzbudził ostatnio sporo kontrowersji. Jednak obaj artyści bardzo chwalili sobie tę współpracę, a piosenka "River" odnosi spore sukcesy w sieci. W serwisie YouTube została odtworzona już ponad 21 milionów razy. Wysokie miejsca na listach przebojów i wyprzedane koncerty to nie jedyne powody do radości. Niedawno artysta został uhonorowany prestiżowym Orderem Imperium Brytyjskiego. Nagrodę odebrał podczas uroczystości w Pałacu Buckingham, z rąk księcia Karola.

11 i 12 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Jednak zdobycie biletów na to wydarzenie będzie bardzo trudne, ponieważ obydwa koncerty od dawna są już wyprzedane.

Zobacz także

POLECANE RADIA