Śpiewające karpie życzą Wesołych Świąt! [WIDEO]

Mateusz Mochnaczewski
22.12.2017 15:12
Siostry Godlewskie hitem sieci

Siostry Godlewskie hitem sieci (Esmeralda Godlewska | Youtube | (kadr))

Ponoć w Święta nawet zwierzęta, są w stanie przemówić ludzkim głosem. Mówiąc szczerze nie bardzo w to wierzyliśmy... Do czasu, gdy nie usłyszeliśmy o siostrach Godlewskich.

Jeśli należycie do tej grupy, która co roku w grudniu cierpi, z powodu wszechobecnego „Last Christmas”, to mamy dla Was dobrą i zarazem złą wiadomość... Internet widział już wielu quasi-artystów, którzy próbowali zrobić karierę w branży muzycznej. Ostatnio tak głośno, było chyba o Sexmasterce i jej słynnym numerze „Poka Sowe”, który rozprzestrzeniał się szybciej, niż niejedna grypa. Dla normalnego, nie mającego żadnych odchyłów od normy, użytkownika, jej skutki były dość nieprzyjemne i prowadziły do kilkudniowego zwolnienia, celem oczyszczenia duszy i przede wszystkim ciała. Po tym, niestrawnym jak wypowiedzi naszych polityków, numerze, wydawało się, że trudno będzie stworzyć równie drażniący utwór. Cóż... Jak to mawiają: „Nadzieja, matką głupich.”. Poznajcie Siostry Godlewskie... Duet, który z jednej strony sprawi, że pokochacie „Last Christmas”, z drugiej zaś obrzydzi Wam Święta do tego stopnia, że już nigdy nie spojrzycie na karpia tak samo...

 

A oto najlepsze komentarze, które można znaleźć pod

W tym roku nawet karpie zaśpiewały xD - LubieżnyPurcel
Pier..., wracam do Poka Sowe - Kuba Stream
Zajmijcie się lepiej kręceniem filmów porno :P - adriantomasz
WYTRZYMAŁEM DO KOŃCA!!! CZY JEST ZA TO JAKAŚ NAGRODA? - labibbiace
SIOSTRY GLONOJAD JAK JA JE NIENAWIDZĘ - Andrzej Duda
Mam glonojada w akwarium, pokazałem mu to, stracił chęć do życia. - Mattin? NightCore

Tak... Internet jest bezlitosny. Ale niepochlebne opinie, nie zatrzymały sióstr, które już dotarły na Święta do rodzinnego domu.

Zobacz, jak śpiewające karpie spotkały swoją rodzinę

Ta historia poruszy każdego, kto czeka cały rok, aby wreszcie spotkać się z całą rodziną w komplecie. Siostry Godlewskie robią ostatnio prawdziwą furorę w internecie. Kolędy w ich wykonaniu, to jedne z najchętniej oglądanych filmików na polskim Youtubie. Jednak te z pozoru uśmiechnięte i energiczne dziewczyny, to tak naprawdę strudzone życiem duszyczki, poszukujące drogi do domu. Cóż... wygląda na to, że siostry właśnie ją znalazły i w końcu spotkały swoja rodzinę.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA