Ostra walka o karpie w Lidlu

Sandra Zakrzewska
22.12.2017 15:34
Lidl

Lidl (fot.agencja.gazeta.pl)

Święta coraz bliżej, a na zakupy zostało coraz mniej czasu. Przedświąteczne promocje mogą zawrócić w głowie. Walki o karpia powoli stają się nową bożonarodzeniową tradycją Polaków. Zobacz co działo się w Lidlu podczas ostatniej promocji.

Walka o karpia w Lidlu

Bitwy o karpia w dyskontach zdarzają się niemal każdego roku, czym bliżej świąt tym zapotrzebowanie na rybę rośnie, a klienci są w stanie zrobić naprawdę wiele by ją zdobyć. Najlepiej w jak najniższej cenie. Nie inaczej było w Goleniowie skąd najprawdopodobniej pochodzi nagranie. Klienci zgromadzili się przed sklepem już przed otwarciem, a chwile po siódmej walczyli o towar. Na filmiku widać przepychających i krzyczących na siebie ludzi, którzy jak najprędzej próbują zdobyć rybę znajdującą się w lodówkach. Zobaczcie sami! 

 

Przedstawiciele Lidla prostują

Nagranie walczących o karpia klientów Lidla w krótkim czasie stało się hitem internetu. Internauci zauważyli jednak, że filmik może być nieaktualny i pochodzić z poprzedniego roku. Najprawdopodobniej mieli rację. Przedstawiciele Lidla twierdza, że takie zdarzenie nie miało miejsca.

"Film został nakręcony w sklepie Lidl kilka lat temu. Najprawdopodobniej sytuacja nie miała również miejsca w Goleniowie, a w innym sklepie naszej sieci. Informacje o tym, że film został nakręcony w tym tygodniu są więc niezgodne z prawdą. W okresie przedświątecznym przygotowujemy bardzo dużo promocji dla naszych klientów, by mogli przygotować idealną, wigilijną kolację, nie przekraczając przy tym swojego świątecznego budżetu. Posiadamy ponad 600 sklepów w całej Polsce, w niektórych z nich wybrane promocje cieszą się większym zainteresowaniem klientów. Dokładamy wszelkich starań, by dzięki codziennym dostawom i odpowiedniemu zabezpieczeniu ilości produktów, wszyscy klienci mogli ze spokojem zrealizować swoją listę zakupów przed świętami" - tłumaczą przedstawiciele Lidla.
Zobacz także

POLECANE RADIA