Popek kontra Oświeciński - kto wygra podczas gali KSW 41?!

Małgorzata Sawa
21.12.2017 18:12
Popek vs Strachu

Popek vs Strachu (screen)

Przepychanki, mocna wymiana zdań między zawodnikami i ingerencja ochrony - taki klimat towarzyszy temu wydarzeniu już od samego ogłoszenia pojedynku. Popek czy Tomasz Oświeciński - kto wygra tę walkę?!

Przed nami moc prawdziwych emocji z Katowic! Już 23 grudnia odbędzie się tam gala KSW 41. Atmosfera między zawodnikami jest gorąca od momentu pierwszego spotkania twarzą w twarz, w Dublinie. Kto w sobotę okaże się zwycięzcą w katowickim Spodku?!

Popek. Pojedynki nie tylko na dźwięki


Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw to polski muzyk i wokalista. Od 2014 roku współtworzy zespół Gang Albanii. Mikołajuw należy do grona kontrowersyjnych osobowości. Ciało rapera w większości pokryte jest tatuażami. Popek poddał się skaryfikacji ciała (zabieg, który polega na nacinaniu skóry). Muzyk wytatuował sobie również gałki oczne, a w teledysku do piosenki ''Pain Be My Guest'' podwieszał się na hakach pod sufit.

 

Zmierzył się już z Mariuszem Pudzianowskim podczas KSW 37: Circus of Pain. Ale raper podczas tamtego pojedynku dość szybko przegrał. Kolejnym przeciwnikiem znanego muzyka był Robertem Burneika (Hardkorowy Koksu). Akurat to spotkanie podczas gali KSW 39 w Warszawie przegrał przeciwnik Popka, Burneika podczas walki poddał się.

Prezent od przeciwnika...

Pojedynek muzyka z Tomaszem Oświecińskim, byłym judoką oraz jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów, będzie z pewnością spektakularnym widowiskiem. ''Patrzcie, jak się Popuś rusza, bo to zapewne ostatni materiał, na którym widzicie go sprawnego. Po KSW 41 Katowice się może zmienić - napisał na swoim facebookowym profilu  Tomasz Oświeciński. W nawiązaniu do jednej  ostatnich wypowiedzi, na temat kariery politycznej Popka, Oświeciński wręczył mu ''sweter Kononowicza''. Aktor podkreślił też, że nie zagłosuje na Mikołajuwa w wyborach, ponieważ nie chce, by taka osoba go reprezentowała na scenie politycznej. ''Popek, czy tam Czopek'' - powiedział przeciwnik rapera, to ''cienias''. Według filmowego Stracha, muzyk ma psychikę małej dziewczynki, a tatuaże i cała ta kreacja jest jedynie przykrywką, której Oświećiński całkowicie się nie obawia.

 KSW 41 - gdzie obejrzymy galę? Walkę Popek vs Strachu (już 23 grudnia) możemy obejrzeć jedynie odpłatnie, dzięki transmisja tv, na antenie Polsatu. Stream na KSW TV oraz ipla.tv.

Macie zamiar obejrzeć ten emocjonujący pojedynek, który odbędzie się  w katowickim Spodku?!

Zobacz także

POLECANE RADIA