Sarsa i Robert Biedroń w świątecznym teledysku dla mieszkańców Słupska

Małgorzata Sawa
21.12.2017 14:53
Sarsa i Robert Biedroń

Sarsa i Robert Biedroń (you tube)

Sarsa Markiewicz nagrała ze słupską młodzieżą świąteczną piosenkę. W teledysku do utworu "Idą święta. Rozśpiewany Słupsk'' wystąpił Robert Biedroń - prezydent Słupska. Czy słynny polityk również zaprezentował swój wokalny talent?!

Od objęcia fotela prezydenta Słupska przez Roberta Biedronia o tym mieście mówi się coraz częściej. Ale w tej kwestii słupszczanie nie mają powodów do zmartwień, ponieważ są to głównie same pozytywne głosy. W tym roku Robert Biedroń postanowił złożyć świąteczne życzenia w dość oryginalnej formie, prezydent wystąpił w teledysku w towarzystwie mieszkańców oraz znanej wokalistki Sarsy.

Wesołych świąt - w muzycznym stylu!

Za stworzenie muzyki i tekstu do utworu "Idą święta. Rozśpiewany Słupsk" odpowiedzialna była Marta Markiewicz, czyli Sarsa. Piosenkę zaśpiewał ''Chór Fantazja'' pod dyrygenturą Liliany Zdolińskiej z II LO, w Słupsku. W nagraniu nie zabrakło też nieco młodszych mieszkańców, do projektu zaproszono również przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 2, w Słupsku. Robert Biedroń niestety nie zaśpiewał utworu "Idą święta.Rozśpiewany Słupsk''. Natomiast, prezydent złożył wszystkim świąteczne życzenia.

I znów idą święta! Specjalnie dla Was nagraliśmy piosenkę ze Słupska! W rolach głównych: Sarsa, Chór Fantazja Słupsk oraz mieszkańcy i mieszkanki naszego miasta. Wesołych Świąt!" - napisał na swoim oficjalnym facebookowym profilu prezydent Słupska, Robert Biedroń
 

Takiego prezydenta...

''Napiszę krótko. Żaden inny polski polityk nie ma takiego super PR-u jak Pan'' - pisze jedna z komentujących pod zdjęciem Roberta i Sarsy na Instagramie. Robert Biedroń to jeden z polityków, który cieszy się ogromną sympatią społeczeństwa. Organizował już Sylwestra w towarzystwie Magdy Gessler, zachęcał do adopcji  zwierząt z Joanną Krupą, niedawno wspomagał akcję ''16 dni przeciw przemocy'' z Anją Rubik, a teraz składa życzenia w oryginalnym stylu, w towarzystwie Sarsy. Jak widać Robert Biedroń świetnie odnalazł się w roli włodarza Słupska. Już w najbliższy weekend szersze grono publiczności będzie miało okazję poznać humor Biedronia. Prezydent Słupska będzie gospodarzem SNL Polska.

Po ostatnim świetnym odcinku pod dowództwem Jakuba Gierszała przed znanym politykiem wielkie wyzwanie! O tym, jak wypadnie Robert Biedroń w nowej roli przekonamy się już w tę sobotę o 21:00, na platformie Showmax.

Zobacz także

POLECANE RADIA