Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala! Poszło o Justina Biebera...

Kinga Dereniowska
21.12.2017 13:20
Selena Gomez

Selena Gomez (AP)

Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala, tuż po tym jak pokłóciła się z córką, o jej wznowiony romans z Justinem Bieberem. Magazyn US twierdzi, że Mandy Teefey jest załamana ponownym związkiem dwojga młodych gwiazd popu.

Justin i Selena ostatnio zdecydowali się dać sobie kolejną szansę. Bieber wspierał amerykańską wokalistkę, podczas jej powrotu do zdrowia po przeszczepie nerki, co bardzo zbliżyło ich do siebie. Przypomnijmy, że jesienią tego roku, Gomez zakończyła swój związek z The Weekndem.

Mimo, że fanów od kilku tygodni rozgrzewa ta informacja, nie wszyscy są z niej zadowoleni... Szczególnie wśród członków rodziny Gomez...

Amerykańskie media donoszą, że policja odwiedziła hotel w Los Angeles, w którym przebywała Mandy. Funkcjonariusze mieli przeprowadzić kontrolę opieki społecznej, na prośbę jednego z członków rodziny Seleny Gomez. Najprawdopodobniej kobieta została zabrana do pobliskiego szpitala, w celu dobrowolnego leczenia. Podobno miała bardzo "gorącą" wymianę zdań z córką, na temat jej relacji z Justinem. Autorka hitu "Wolves" podzieliła się z matką tym, że chodzą razem na terapię dla par.

Mamie Seleny życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i tego aby jak najszybciej pogodziła się z córką. Wszak tuż za rogiem święta!

 
Zobacz także

POLECANE RADIA