Taylor Swift jest w ciąży?! Piosenkarka przytyła aż 15 kilogramów!

Małgorzata Sawa
18.12.2017 13:21

JOHN SALANGSANG

Do niedawna gwiazda mogła pochwalić się świetną figurą. Ale ostatnio Taylor Swift, znana amerykańska piosenkarka przytyła aż 15 kilogramów. W mediach pojawia się coraz więcej plotek, czy słynna wokalistka jest w ciąży?!

Nie koncertowała prawie od roku, ale już wróciła do gry! Niedawno Taylor Swift  powróciła na scenę muzyczną, co spotkało się z wielkim zaskoczeniem w świecie show-biznesu. Dlaczego ten powrót był tak wielką niespodzianką dla fanów oraz portali plotkarskich?! Powodem była diametralna zmiana wyglądu. Znana wokalistka przytyła aż 15 kilogramów. Ten fakt stał się dla niektórych portali powodem do snucia wielu plotek... Czy Swift jest w ciąży?! Co się z nią stało?! - pytają amerykańskie media.

Czy według was w wyglądzie Taylor rzeczywiście widać wielką zmianę?!

W tym roku Taylor Swift pojawiała się w mediach bardzo rzadko. Powodem tej nieobecności była praca nad albumem ''Reputation''. Na szczęście piosenkarka znalazła czas na miłość, od maja 2017 roku znana wokalistka spotyka się Joe Alwyn'em, z brytyjskim aktorem i modelem. Przy okazji poprzednich związków Swift nie była tak tajemnicza, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej! Artystka od jakiegoś czasu bardzo pilnuje swojej prywatności. Podobno ten związek Taylor traktuje bardzo poważnie. Czy to możliwe, że para spodziewa się dziecka?! Do tej pory nie pojawił się komentarz gwiazdy w odpowiedzi na takie pytania ze strony mediów.

Joe Alwyn, nowy chłopak Taylor SwiftJoe Alwyn, nowy chłopak Taylor Swift EastNews

Może Taylor po prostu nie zwraca już uwagi na dietę, od momentu, kiedy spotkała swoją miłość?! Jakiś czas temu media donosiły, że Taylor Swift ma prywatnego kucharza. Być może to jego kulinarny talent spowodował, że Swift nie może oprzeć się przed zjedzeniem większej ilości smakołyków. Miejmy jedynie nadzieję, że te dodatkowe kilogramy nie są przyczyną jakiejś choroby...

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych gwiazd sceny muzycznej. Jakiś czas temu magazyn ''Forbes'' oszacował jej majątek na 170 milionów dolarów. W tym roku piosenkarka wydała swój kolejny album. Krążek ''Reputation'' od rozpoczęcia sprzedaży w ciągu godziny został sprzedany ponad 800 tysięcy razy. 

 
Zobacz także

POLECANE RADIA