Linkin Park: Czy pojawi się hologram Chestera Benningtona?

Małgorzata Sawa
18.12.2017 12:03
Koncert Linkin Park we Wrocławiu w czerwcu 2014

Koncert Linkin Park we Wrocławiu w czerwcu 2014 (Fot. Kamila Kubat / Agencja Gazeta)

Był już hologram Tupaca, Michaela Jacksona a teraz... pojawił się pomysł, by zespół Linkin Park wyruszył w trasę z hologramem Chestera Benningtona. Czy muzycy zgodzą się na takie rozwiązanie?!

Śmierć  Chestera Benningtona to jedno najsmutniejszych wydarzeń tego roku w świecie muzyki. Niedawno muzycy zespołu Linkin Park spotkali się ze swoimi fanami, pojawiło się wiele pytań... Między innymi takie, czy grupa Linkin Park mogłaby stworzyć hologram wokalisty i zagrać trasę koncertową. Koledzy Chestera z zespołu kategorycznie zaprzeczyli, by doszło w najbliższym czasie do takiego zdarzenia.

Czy moglibyśmy zrobić hologramowego Chestera? Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. [...] zresztą, słyszałem od ludzi spoza zespołu, że nie ma mowy. Wyobraźcie sobie, że straciliście kogoś bliskiego, a potem tworzycie jego hologram. Coś okropnego. Nie mogę tego zrobić - mówi Mike Shinoda, muzyk zespołu Linkin Park.


Niedawno ukazał się album poświęcony Chesterowi Bennigtonowi, krążek miał swoją premierę 15 grudnia. “One More Light Live'' to zapis ostatniej trasy Linkin Park z Chesterem Benningtonem. Na albumie znalazło się 16 utworów, które zostały zarejestrowanych latem 2017 roku. Zespół podczas spotkania z fanami został również zapytany o plany na przyszłość, czy muzycy już wiedzą co dalej z zespołem Linkin Park?!

Chester Bennington mówił nam, że była to jego najlepsza trasa. [...] Jeszcze nie wiem, co zrobimy, ale w końcu coś wymyślimy - podkreśla Mike Shinoda.

Linkin ParkLinkin Park materiały prasowe

Amerykański zespół Linkin Park powstał w 1996 roku, grupa tworzyła muzykę rockową. W lipcu tego roku Chester Bennigton, wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo.  "Numb'', ''Crawling'' oraz ''Burn It Down'' - to jedne z najpopularniejszych utworów tej rockowej grupy.

 

Czy wy też zgadzacie się z decyzją muzyków zespołu Linkin Park?!

Zobacz także

POLECANE RADIA