Ed Sheeran napisał piosenkę do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda

Małgorzata Sawa
18.12.2017 08:04
Ed Sheeran

Ed Sheeran (Screen z Instagram.com/Ed Sheeran)

Podczas wizyty w programie ''The Late Late Show'' Ed Sheeran zdradził, że ma już gotowy utwór do filmu o przygodach Jamesa Bonda. Znany wokalista podkreślił, że napisał piosenkę już kilka lat temu, chociaż nikt go o to nie poprosił... Czy twórcy filmu o przygodach słynnego agenta zaproszą Sheerana do współpracy?!

Sam Smith, Adele, Jack White, Alicia Keys - to m.in. niektórzy z artystów, jacy wykonywali piosenkę promującą film o przygodach agenta 007. Czy już niedługo do grona tych szczęśliwców dołączy znany brytyjski wokalista?! Ed Sheeran zgłasza swoją gotowość, piosenkę do filmu napisał już trzy lata temu. Artysta nie chciał ujawnić zbyt wiele szczegółów, nie podał nawet tytułu swojej muzycznej propozycji w obawie przed kradzieżą pomysłu.

Mam napisaną piosenkę do Bonda od jakichś trzech lat, tak na wszelki wypadek. Nie powiem, jaki to tytuł, ponieważ ktoś może mi go ukraść, jest naprawdę dobry - podkreślił Sheeran.


W nowej odsłonie przygód Jamesa Bonda, główny bohater wda się w romans z filmową gwiazdą. Niestety mąż nowej ukochanej agenta 007 współpracuje z organizacją kryminalną The Union, co z pewnością przysporzy słynnemu agentowi wiele problemów. Nowy film o przygodach Jamesa Bonda ma nosić nazwę ''Shatterhand''. W produkcji wystąpią m.in.: Daniel Craig ,Naomie Harris , Ben Whishaw i Rory Kinnear. Produkcja powstanie na podstawie książki ''Never Deam Of Dying'', którą napisał Raymond Benson.


''Shatterhand'' trafi do kina 8 listopada 2019 roku. Artysta, który napisze utwór przewodni do nowej produkcji nie został jeszcze wybrany. Być może twórcy filmu wybiorą  właśnie propozycję Eda...


Ed Sheeran to słynny brytyjski wokalista i autor tekstów, w 2014 roku wydał swój debiutancki krążek zatytułowany ''+''. Muzyk jest znany z utworów takich jak: ''Give Me Love'', ''I See Fire'', ''Shape of You'' oraz ''Perfect''. Niedawno Sheeran wystąpił gościnnie na płycie Eminema. W 2018 roku  zagra dwa koncerty w Polsce, bilety zostały wyprzedane w błyskawicznym tempie na obydwa wydarzenia.

 

Chcielibyście usłyszeć Eda Sheerana w piosence promującej przygody agenta 007?!

Zobacz także

POLECANE RADIA