Rihanna ogłoszona ikoną mody i najbardziej wpływową influencerką roku 2017

Dominika Cianciara
16.12.2017 08:09
Rihanna

Rihanna (https://www.facebook.com/rihanna/photos/)

Rihanna od dłuższego czasu pasjonuje się mogą. Gwiazda, która początkowo nie wykazywała pasji do ubrań, gdy zdobyła sławę i pieniądze, zaczęła ubierać się w kreacje podobne do tych, które zakłada Lady Gaga, słynna z pasji do dziwnych przebrań. Okazuje się jednak, że barbadoska zaczęła ze swojego zainteresowania osiągać korzyści.

Zaczęło się w 2014 roku, kiedy Rihanna pierwszy raz została powiązana z czymś innym, poza muzyką. Odebrała wówczas nagrodę ikony mody CFDA. Po tym wydarzeniu mogliśmy obserwować przemiany gwiazdy. Chociaż w międzyczasie, jak zauważyli fani, Rihanna sporo przytyła, nie przestała z pasją pokazywać niemal nagiego ciała, przyozdobionego dziwnymi elementami garderoby. Dla przykładu sukienka, która przykryła piosenkarce twarz i zamieniła ją w wielki, egzotyczny kwiat, kompletnie odkrywała nogi i niemal całe pośladki. Innym razem gwiazda założyła buty, nieszczęśliwie eksponujące słabą stronę jej urody, czyli mocne nogi. Mimo zabiegów, które trudno uznać za korzystne, Rihanna stała się ikoną mody.

 

W tym roku piosenkarka znalazła się w rankingu najlepiej ubranych gwiazd według Vanity Fair . Barbadoska nie tylko nosi ubrania ale zaczęła je także projektować. Została doskonale przyjęta przez zespoł Fenty x Puma , gdzie projekty Rihanny są odwzorowywane przez zespół specjalistów, po czym osiągają ogromną sprzedaż. Rihanna zyskała szacunek zarówno swoich fanów, jak i profesjonalnych projektantów. Doszło do tego, że prestiżowa modowa platforma Lyst , umieściła Rihannę na pierwszym miejscu "najbardziej wpływowych influencerów 2017 roku". Co ciekawe, za barbadoską znalazła się też piosenkarka Selena Gomez , czy księżna Kate oraz przyszła księżna, Meghan Markle . Rihanna osiągnęła ogromny sukces sprzedażowy. Jej kolekcję oceniono jako wpisującą się w modowe trendy ale także niezwykle użyteczną dla każdego człowieka.

Zobacz także

POLECANE RADIA