Biëryoncé. Powstało piwo na cześć Beyonce

Małgorzata Sawa
14.12.2017 12:23
Beyonce

Beyonce (Evan Agostini / AP)

To będzie z pewnością produkt pożądany przez największych fanów amerykańskiej divy. Znana wokalistka doczekała się własnego piwa. Gdzie można kupić napój dedykowany wielbicielom Beyonce?!

Kosmetyki, ubrania, biżuteria, zdrowe przekąski... - na rynku można znaleźć wiele produktów sprzedawanych pod imieniem wielkich gwiazd. Tym razem wybór padł na piwo. Lineup Brewing, nowojorska firma specjalizuje się w produkcji interesujących i nietypowych piw, postawiła na Beyonce. Wcześniej powstały tam już napoje na cześć m.in.: Davida Bowiego oraz Freddiego Mercury’ego. Bïeryoncé nawiązuje swoją etykietą do stylistyki graficznej krążka ''Beyonce'' wydanego pod koniec 2013 roku. A co o Bïeryoncé sądzi sama gwiazda?!

Jak się okazało, ta niespodzianka nie spodobała się znanej wokalistce. Beyonce miała nawet skierować pismo w tej sprawie do Katariny Martinez, właścicielki Lineup Brewing. Podobno piosenkarka apelowała o zaprzestanie produkcji piwa. Bïeryoncé trafiło do sprzedaży pod koniec zeszłego miesiąca, alkohol na cześć znanej wokalistki będzie dostępny do wyczerpania zapasów. Napój jest dostępny wyłącznie w nowojorskim sklepie.

Beyonce to znana amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Piosenkarka rozpoczęła swoją karierę w grupie Destiny's Child. Jej mężem jest Jay-Z, znany amerykański raper. Para ma troje dzieci, dwie córki i syna. Od 2003 roku Beyonce prowadzi swoją solową karierę, jest jedną z najbogatszych wokalistek na całym świecie.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA