Lily Allen prezentuje nową piosenkę i zapowiada wydanie swojego pamiętnika

Małgorzata Sawa
14.12.2017 11:46
Lily Allen na pokazie Chanel Paris-Salzburg

Lily Allen na pokazie Chanel Paris-Salzburg (mat. prasowe Chanel)

Znana brytyjska wokalistka powraca z nowym materiałem. W nowym utworze Lily Allen towarzyszy londyński raper, Giggs. Sprawdź nowy kawałek artystki!

Wokalistka jak dotąd nie wspominała o pracy nad nową płytą, ale przed świętami przygotowała dla swoich fanów niezwykły prezent, piosenkarka opublikowała swój nowy utwór. Co prawda numer wyciekł wcześniej do sieci, ale od teraz jest już oficjalnie dostępny. Piosenka ''Trigger Bang'' znajduje się już na większości serwisów stramingowych.

 

Dodatkowo niedawno Lily Allen poinformowała, że jesienią 2018 roku ukaże się jej szokujący pamiętnik.

Niektóre rzeczy mogą być dla czytelników szokujące. Mam też nadzieję, że książka będzie dowcipna. Opowieść jest o mnie, ale chce żeby ludzie mogli odnaleźć w moich historiach siebie. Nie będę nic ukrywać, pokaże siebie taką, jaką jestem - mówi artystka

Lily Allen to znana brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. Jest siostrą Alfiego Allena, znanego z roli Theona Greyjoya w serialu ''Gra o tron''. Ze względu na złe zachowanie często zmieniała szkoły, w wieku 15 lat porzuciła naukę na rzecz muzyki. Allen już od dzieciństwa miała kontakt z muzyką, jej rodzice posiadali dużą ilość płyt. W 2005 roku wokalistka przyznała się do problemów z alkoholem. Jak dotąd na swoim koncie ma trzy albumy: ''Alright, Still'', ''It’s Not Me, It’s You''  i ''Sheezus''.

 

Czy wy też czekacie na wiadomość o pracy nad nowym albumem od Lily Allen?

Zobacz także

POLECANE RADIA