Znana piosenkarka była molestowana seksualnie

Małgorzata Sawa
14.12.2017 11:13
Samantha Fox

Samantha Fox (gazeta.pl)

Ciąg dalszy afery związanej z molestowaniem w świecie gwiazd. Samantha Fox oskarżyła zmarłego niedawno Davida Cassidy'ego o molestowanie seksualne. Brytyjska piosenkarka opisała cały incydent w swojej nowej biografii.

Do zdarzenia miało dojść, kiedy Fox miała 19 lat. David Cassidy, słynny muzyk zaprosił ją do wystąpienia w jego klipie do utworu "Romance". Samantha Fox opisuje, że podczas kręcenia teledysku Cassidy zaciągnął ją do łazienki. Znany muzyk miał włożyć rękę pod jej spódnicę i łapać za piersi. Według relacji Fox, kobieta kopnęła go w krocze i zdołała uciec przed niebezpieczeństwem. Piosenkarka podkreśla, że była zbulwersowana całym zdarzeniem,ponieważ do tego momentu była wielką fanką muzyki Cassidy'ego. Brytyjska gwiazda potwierdza, że dziś nie żałuje swojej reakcji, podkreśliła również, że teraz postąpiłaby tak samo.

Samantha Fox, David CassidySamantha Fox, David Cassidy East News

Byłam w szoku, jako nastolatka miałam w pokoju plakat Davida Cassidy'ego, który co wieczór całowałam przed snem. Gdy mnie złapał i włożył mi język do gardła, kopnęłam go w krocze" - mówi Samantha Fox w rozmowie z Daily Star

Do tego typu incydentów miało dochodzić wielokrotnie. Podczas kręcenia teledysku Cassidy ponownie dobierał się do Samanthy. Dodatkowo kobieta została wtedy poproszona o rozebranie się od pasa w górę. Piosenkarka była zniesmaczona zachowaniem muzyka. Cassidy miał również celowo przedłużać nagrywanie teledysku. Koszmar młodej dziewczyny nie zakończył się na planie zdjęciowym. Po pracy artysta zaprosił wokalistkę i jej ojca do restauracji. Fox nie poinformowała ojca o skandalicznym zachowaniu gwiazdora. W restauracji Cassidy ponownie zaatakował kobietę, do incydentu doszło znowu w łazience. Po raz kolejny młoda piosenkarka zdołała uciec swojemu oprawcy. Dziś postanowiła ujawnić brutalną prawdę.

David Cassidy był amerykańskim piosenkarzem oraz aktorem. W latach 70. Cassidy był jedną z największych gwiazd, występował m.in. na Brodway'u. Zmarł w 2017 roku w wieku 67 lat.
Samantha Fox to brytyjska piosenkarka, aktorka oraz modelka. Sławę przyniósł jej przebój zatytułowany "Touch Me (I Want Your Body)".

Czy wierzycie, że David Cassidy mógł dopuścić się tak szokującego zachowania?!

 
Zobacz także

POLECANE RADIA