Świąteczny teledysk the Voice Kids z Edytą Górniak, Dawidem Kwiatkowskim i Baronem

Dominika Cianciara
13.12.2017 16:56
The Voice Kids

The Voice Kids (tvp vod (youtube.com))

Kulisy programu talent show dla dzieci okazały się inspiracją do stworzenia teledysku w świątecznym stylu. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej wystąpiły razem z małymi uczestnikami, pokazując więź, jaka wytworzyła się między nimi podczas programu. Efekty wspólnej pracy nad klipem można już dziś zobaczyć w przestrzeniach Internetu.

Radosna Edyta Górniak, rozśpiewane dzieciaki, łzy wzruszenia - kulisy dziecięcej edycji programu The Voice of Poland

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała swojej miłości do dzieci. Uduchowiona i wrażliwa artystka idealnie wpasowała się w jury programu. Jednak widzowie nie mogą zobaczyć wszystkiego podczas oglądania talent show w telewizji. Właśnie dlatego powstał pomysł stworzenia klimatu zza kulis. W towarzystwie świątecznych dzwonków tacy artyści jak Edyta Górniak , Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron , śpiewają przebój "Wake Up" . Do tego celu specjalnie została stworzona świąteczna wersja piosenki zespołu The Vamps . Chociaż klip ma na celu przede wszystkim promocję nadchodzącej edycji the Voice Kids , tak naprawdę wprowadza swoich słuchaczy w kompletnie świąteczny nastrój.

W teledysku można zobaczyć wzruszające sceny z Przesłuchań w Ciemno, a także momenty zachwytu polskich gwiazd nad talentem młodych muzyków. Klip uchwycił radość, wzruszenie oraz nawiązywanie przyjacielskich więzi podczas eliminacji. Widać, jak nie tylko gwiazdy wspierają młodych uczestników ale i oni sami życzą sobie jak najlepiej. Bez wzajemnej zawiści oraz niezdrowej konkurencji. W teledysku można zobaczyć, jak dzieci, poza tym, że śpiewają, prezentują także swoje inne umiejętności. Będą tańczyć, grać na instrumentach, czy puszczać bańki mydlane dla stworzenia odpowiedniej kreacji scenicznej.

 

Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, Baron i Tomson zadziwiają widzów

W świątecznym klipie promującym The Voice Kids będzie można zobaczyć nie tylko popisy uczestników, ale także ich trenerów. Dla przykładu, Dawid Kwiatkowski przyniesie na scenę psa oraz zrobi szpagat, trzymając w tym czasie pompony, a Edyta Górniak pokaże pazurki udając kocicę. Będzie mnóstwo przytulania, pojawią się także łzy szczerego wzruszenia i wyrazu radości. Pojawią się także pomocnicy techniczni w postaci ekipy z Rodzinki.pl i nie zabraknie kadrów na ukazanie wzruszenia bliskich młodych uczestników.

Całość tworzy kwintesencję tego, czym powinniśmy się dzielić podczas Świąt. Radością, przyjaźnią oraz tworzeniem głębokich więzi, bez poczucia zazdrości i zawiści. Piosenka wykonana przez artystów może z powodzeniem znaleźć się na playliście zimowych hitów.

Zobacz także

POLECANE RADIA