Świąteczne wydanie Carpool Karaoke - Harry Styles całuje Jamesa Cordena

Dominika Cianciara
13.12.2017 12:59
James Corden i Harry Styles

James Corden i Harry Styles (The Late Late Show With James Corden (Youtube.com))

James Corden znany jest ze śmiesznych programów, w których zaprasza gwiazdy. Jego kultowy The Carpool Karaoke, bije rekordy popularności. W Internecie dostępny jest niemal każdy odcinek, stąd można razem z Cordenem uciec od świata na dobrych kilka godzin. Wydanie świąteczne tego programu okazało się wyjątkowo zaskakujące. Dlaczego?

James Corden inspiruje Polaków

Show "Carpool Karaoke" w jakiś sposób był wykorzystany do stworzenia podobnego polskiego programu. Mowa o programie Jarosława Kuźniara, w którym konwencja jest podobna chociaż brakuje śpiewania. Dziennikarz przeprowadza krótkie poranne wywiady z ciekawymi gwiazdami polskiej sceny i jednocześnie prowadzi samochód. Niestety program nie odniósł sukcesu porównywalnego z "Carpool Karaoke" . Inną inspiracją Polaków był konkurs pod nazwą "Carpool Karaoke" , dzięki któremu można było wygrać wejściówki na widownię programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Polacy śpiewali piosenki Zenka Martyniuka , Dody , czy Edyty Górniak . Dlaczego James Corden jest tak inspirujący? Ponieważ jego programy są świetnie przeprowadzone. Oryginalny "Carpool Karaoke" na bieżąco gromadzi przed ekranem setki tysięcy widzów. Można w nim obejrzeć osobiste ale i ubrane w dobry żart wywiady z gwiazdami. Ostatnio James Corden nagrał kompilację świątecznych urywków spotkania z różnymi artystami.

Boże narodzenie to dla każdego ważny czas

James zaprosił do świątecznego "Carpool Karaoke" takie gwiazdy jak Reggie Watts , Harry Styles , Katy Perry , Usher , Bruno Mars , The Foo Fighters , Miley Cyrus , P!nk , Sam Smith , Fifth Harmony , Ed Sheeran oraz Kelly Clarkson . Dla wszystkich artystów święta są absolutnie magicznym czasem. Każdy z zaproszonych doskonale znał świąteczne piosenki. Niezależnie od przekonań, stylu życia, gwiazdy jednoczyły się w kompilacji świątecznego wydania "Carpool Karaoke" . Co więcej, film przesycony jest pozytywną energią, co tylko świadczy o jego autentyczności. Film zaczyna się od krótkiej refleksji Reggiego Wattsa , po czym zaczyna się świąteczne śpiewanie z artystami.

Czekam cały rok, żeby po prostu założyć tę mikołajkową czapkę - stwierdza Reggie
 

James Corden i Harry Styles, czyli Święta na wesoło

Kilka minut gwiazdy śpiewają świąteczną piosenkę w programie "Carpool Karaoke" a gdy dochodzi do jej końca, emocje opadają i artyści wraz z Jamesem Cordenem życzą sobie wszystkiego najlepszego, dochodzi do osobliwego zdarzenia. Harry Styles z czułością całuje Cordena w usta, po czym obydwaj śmieją się z tego incydentu. Czy pocałunek był wyreżyserowany? A może to czysty przypadek? Póki co Harry Styles nie zdecydował się na żaden komentarz.

Zobacz także

POLECANE RADIA