Justin Bieber, Katy Perry i inne gwiazdy muzyki wspierają gnębionego chłopca

Sandra Zakrzewska
12.12.2017 15:09
Keaton Jones opowiada o prześladowaniu w szkole

Keaton Jones opowiada o prześladowaniu w szkole (Fot. twitter.com/danawhite)

Ten film poruszył cały świat. Keaton James ze łzami w oczach opowiedział o prześladowaniach, które spotykały go w szkole. Nagranie poruszyło cały świat.

Keaton James to od kilku dni najpopularniejszy nastolatek w Stanach Zjednoczonych. Jego mama opublikowała w internecie filmik, w którym wzburzony syn opowiada o tym co spotkało go w szkole. Chłopiec wsiadł do samochodu mamy cały roztrzęsiony. Keaton nie rozumiał skąd bierze się tyle nienawiści wśród jego rówieśników. Na nagraniu chłopiec ze łzami w oczach pyta „Jaki jest sens ich nękania? Dlaczego czerpiecie radość w obieraniu na cel niewinnych osób i znajdowaniu sposobu, by być dla nich złymi? To nie jest w porządku". Coraz bardziej zrozpaczony chłopiec opowiada mamie co dokładnie spotkało go w szkole. „Śmieją się z mojego nosa, mówią, że jestem brzydki, że nie mam przyjaciół. Wylali na mnie mleko, rzucali szynkę”.

 

Justin Bieber, Katy Perry i inni artyści wspierają chłopca

Na reakcje internautów nie było trzeba długo czekać. Wśród komentujących sytuacje byli m.in. syn prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donald Trump Jr., Millie Bobby Brown. Nagranie bardzo szybko zyskało ogromna popularność w sieci. Przez kilka dni obejrzało je 20 milionów osób.

Wsparcia udzielił mu Justin Bieber, który nagrał specjalny filmik.

Enrique Iglesias pochwalił chłopca za siłę, którą w sobie ma.

Snoop Dogg zapewnił chłopca, że ma w nim przyjaciela. "Miłość jest jedynym sposobem, by zwyciężyć nienawiść" - dodał raper.
"To nagranie złamało moje serce. Proszę, bądźcie dla siebie mili" - napisała Katy Perry.

Nie wszyscy jednak zareagowali tak optymistycznie na filmik i oskarżali mamę chłopca o próbę wzbogacenia się na synu. Oskarżona została również o rasizm. Albowiem na jednym zdjęciu widać rodzinę Jonesów na tle flagi Konfederacji, która przez niektórych kojarzona jest z niewolnictwem.

Zobacz także

POLECANE RADIA