Ed Sheeran w duecie z Andreą Bocellim!

Sandra Zakrzewska
12.12.2017 08:52
Ed Sheeran Anglia

Ed Sheeran Anglia (facebook.com/EdSheeranMusic)

Ed Sheeran zapowiedział wydanie trzeciej wersji swojego wielkiego hitu "Perfect". Tym razem w utworze pojawi się..Andrea Bocelli.

Najnowsza płyta Eda Sheerana zatytułowana „Divide” to zbiór hitów takich jak : „Castle On the Hill”, „Shape Of You” czy „Galway girl”. Niedawno do tego grona dołączył utwór „Perfect”. Tydzień temu piosenka została wydana w drugiej wersji. Zaśpiewała w niej sama Beyonce. Jednak to nie koniec niespodzianek, które przygotowuje dla fanów brytyjski muzyk. Trzecia wersja utworu nagrana została z włoskim tenorem Andreą Bocellim.

Mam jeszcze jednego asa w rękawie. Nie jest to coś pokroju Beyoncé, ale to całkiem fajny as (…) Trochę bardziej dla pokolenia mojego taty. To będzie coś w rodzaju świątecznego prezentu.
 

Warto przypomnieć, że 11 i 12 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran pojawi się w Polsce. Artysta zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety na oba występy sprzedały się błyskawicznie co świadczy o niesłabnącej popularności brytyjskiego muzyka. Jesteście ciekawi jak będzie brzmiała kolejna wersja hitu ?

Zobacz także

POLECANE RADIA