Taylor Swift gwiazdą wieczoru podczas świątecznego koncertu w Nowym Jorku

Małgorzata Sawa
11.12.2017 21:04
Taylor Swift

Taylor Swift (Tuba.pl)

Podczas nowojorskiego koncertu z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia nie zbrakło atrakcji. Ed Sheeran, Demi Lovato, Charilie Puth... Ale najbardziej spektakularny występ należał do innej słynnej gwiazdy świata muzyki. To właśnie Taylor Swift zdobyła swoim koncertem serca publiczności.

W tym roku podczas Jingle Ball Z100 w Nowym Jorku scena należała do 27-letniej Taylor Swift, która dowodziła w czasie całego show z udziałem gwiazd. W piątek wieczorem Madison Square Garden opanowała muzyka i hałas publiczności. Amerykańska gwiazda,Taylor Swift zamknęła prawie pięciogodzinny koncert w Nowym Jorku, który odbył się z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.Podczas świątecznego show nie zabrakło słynnych hitów piosenkarki, takich jak: ''Shake It Off'', ''Blank Space'' oraz utworów z jej nowego albumu, ''Reputation''. Niezwykłą muzyczną noc zamkną kawałek ''Look What You Made Me Do''.

Nie tylko Taylor...

Ed Sheeran zaprezentował swój nowy utwór pod tytułem ''End Game'', ale nie zabrakło również nieco starszych piosenek artysty, Sheeran zaśpiewał też: ''Shape of You'', ''Thinking Out Loud'' oraz ''Perfect''. Na Madison Square Garden pojawiła się też dawna gwiazda Disney'a. Amerykańska wokalistka, Demi Lovato zaśpiewała piosenki ze swojego najnowszego albumu, ''Tell Me You Love Me''. Na Jingle Ball Z100 wystąpili również: Halsey, Julia Michaels, Charlie Puth oraz Chainsmokers. Podczas tej nocy publiczność została zaskoczona przez niezwykły duet zapowiadający występ jednej z muzycznych gwiazd. Koncert Taylor Swift zapowiedziała znana aktorka, Katie Holmes i jej dawno niewidziana córka, Surie Curise.


Taylor Swift – to był jej rok

W tym roku Taylor Swift wydała nową płytę, album ''Reputation'' miał swoją premierę 10 listopada, a nabyło go już ponad milion osób. Niedawno znana wokalistka znalazła się nawet na okładce magazynu ''Vogue''.

Swift udzieliła w ostatnim czasie wywiadu magazynowi TIME, wokalistka została zapytana o sprawę sądową, którą wytoczyła przeciwko DJ-owi i prezenterowi radiowemu, Davidowi Muellerowi. "Ten człowiek nie rozważał żadnych formalności, gdy mnie zaatakował […] Pomyślałam, że skoro był wystarczająco bezczelny, by napaść na mnie w tych ryzykownych okolicznościach, to wyobraź sobie, co może zrobić z bezbronną, młodą artystką, jeśli będzie mieć taką szansę'' - podkreślała Swift.

Według magazynu TIME, Taylor Swift jest jedną z osób, które mocno przyczynił się do przerwania wielkiego milczenia w kwestii molestowania seksualnego w świecie show-biznesu.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA