Córka Chrisa Browna dostała na święta żywą małpkę

Małgorzata Sawa
11.12.2017 16:10
Chris Brown z córką

Chris Brown z córką (facebook.com/chrisbrown)

Fantazja znanego rapera nie zna granic. Chris Brown kupił swojej małej córeczce egzotyczne zwierzę. Czy to naprawdę odpowiedni prezent dla dziecka?!

Pies, kot, świnka morska, chomik... - wśród odpowiednich zwierząt dla dzieci wybór jest naprawdę duży. Jednak znany raper nie tylko w świecie muzyki chciał zachować swoją oryginalność... Dlatego kupił swojej małej córeczce kapucynkę. Czy to na pewno dobry prezent pod choinkę dla małej Royalty?!

''Będzie większa niż ty...''

Ostatnio raper na swoim instagramowym koncie zamieścił nagranie, na którym widać jego córkę. Dziewczynka tuliła obwinięte w koc małe zwierzątko - była to mała kapucynka, która stała się prezentem świątecznym, córki słynnego muzyka. Ojciec dziewczynki zażartował nawet, że jej nowe "dziecko" będzie większe od niej samej. Czy sam ten argument nie wydaje się być dobrym powodem, aby Royalty dostała zupełnie inny prezent?!

Egzotyczne zwierzę jest do tej pory słodkie i niewinne... Ale czy raper myślał nad tym, co będzie, kiedy kapucynka dorośnie?! Nad tym samy problemem zaczęli rozmyślać niektórzy fani Browna. Wśród wielbicieli Chrisa są tacy, którzy uważają, że zwierzę powinno żyć na wolności, a nie w towarzystwie małej dziewczynki.

Daj spokój, kocham cię, ale czy to naprawdę konieczne [...]? Biednej małpce należy się wolność.. - pisze fanka muzyka
To nie jest słodkie, ale okrutne. Zawsze cię kochałam, ale nienawidzę sposobu, w jaki traktujesz zwierzęta, ponieważ są one własnością matki natury. Zaczynam cię nienawidzić za twoje postępowanie.  - pisze kolejna rozgoryczona wielbicielka Browna

Wirtualni adwokaci Chrisa Browna

''Wszyscy są tak denerwujący [...] Założę się, że połowa z was jeździ do zoo, aby oglądać te zwierzęta, więc jesteście też okrutni ... Nawet nie wiecie, co to za małpa, tacy są już tak zwani wielbiciele zwierząt ... Zawsze macie coś do powiedzenia, kiedy was to nie dotyczy'' - takimi słowami broni rapera jedna z fanek, która nie może znieść ''obłudy'' obrońców małej kapucynki. Kobieta twierdzi, że wszyscy oburzeni zachowaniem  muzyka są hipokrytami, ponieważ krytykują Browna, a sami odwiedzają zoo, więc ich obrona i miłość do zwierząt jest fałszywa. Wśród fanów muzyka pojawiły się też głosy, które martwią się o bezpieczeństwo dziecka. Kapucynka to nie zabawka, to dzikie zwierzę, którego zachowanie może okazać się nieprzewidywalne.

Co wy o tym sądzicie? Czy według was Chris Brown wybrał odpowiedni świąteczny prezent dla swojej małej córki?!

Zobacz także

POLECANE RADIA