Co o Selenie Gomez sądzi mama Justina Biebera?!

Małgorzata Sawa
11.12.2017 11:29
Selena Gomez

Selena Gomez (AP)

Powrót Seleny Gomez do Justina Biebera to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w świecie show-biznesu w tym roku. Justin Bieber zawsze brał mocno pod uwagę zdanie swojej matki. Co na temat wybranki serca gwiazdora sądzi Pattie Malette, mama Justina Biebera?!

To, że Selena Gomez zdecydowała się na to, by wrócić do Justina Biebera dla mediów i fanów  było wielkim szokiem. Jak donoszą plotkarskie media Justin Bieber w ostatnim czasie bardzo zmienił swoje postępowanie. Podobno ulubieniec nastolatek przekazał aż 10 milionów dolarów na kościół i stał się bardzo religijny. Wszystko wskazuje na to, że Bieber naprawdę chce udowodnić ukochanej, że jest zupełnie lepszym człowiekiem. Radości z tego, co obecnie dzieje się w życiu syna ukrywa mama Justina, Pattie Malette.

Malette udzieliła ostatnio People wywiadu. W rozmowie z magazynem mama Biebera zasugerowała, że relacje między nią a Seleną układają się znakomicie. Pattie nie chciała jednak zdradzić, co słychać w związku jej syna.

Nie wiem zbyt wiele o ich prywatnych relacjach. Selena nie dzieli się tym ze mną, ale kocham ją. Wspieram wszystko, co robi. Jeśli on ją kocha, to ja też. Spotkałyśmy się i mamy szczególną więź. Ona jest skarbem. Nie mogę mówić o ich relacji, to ich sprawa” - powiedziała mama Justina Biebera

Justin Bieber, Selena GomezJustin Bieber, Selena Gomez FORUM

Selena Gomez to amerykańska piosenkarka, aktorka oraz producentka filmowa. Sławę przyniosła jej rola w serialu Disney'a - ''Czarodzieje z Waverly Place''. W 2015 roku wydała swój ostatni album zatytułowany ''Revival''. Krążek promował m.in. singiel ''Kill Em with Kindness''.

 

POLECANE RADIA