Madonna zapowiada nową trasę koncertową

Małgorzata Sawa
11.12.2017 10:38
Madonna MDNA SKIN

Madonna MDNA SKIN (instagram.com/madonna)

Królowa popu powraca. W jednym z amerykańskich show Madonna zapowiedziała swój powrót na scenę. Czy już wiadomo, kiedy odbędzie się pierwszy koncert artystki?

''Niedługo wracam. Idę po Was!'' - tak słynna piosenkarka zapowiedziała swój powrót i nową trasę koncertową.To będzie z pewnością spektakularne wydarzenie. Od początku lat 80. Madonna ciągle jest na topie. Podczas wizyty w programie ''Live Kelly and Ryan'' artystka zapowiedziała, że w 2018 roku planuje wrócić do koncertowania.

Opracowuję właśnie swoje show. W 2017 roku byłam mamą, spędzałam czas z moimi dziećmi w Portugalii

Madonna swój ostatni album wydała w 2015 roku, krążek ''Rebel Heart'' był trzynastym albumem w dorobku artystki. Do tej pory gwiazda jak na razie nie wspominała nic o pracy nad nową płytą. Obecnie znana piosenkarka skupia się nad szczegółami dotyczącymi swoich nadchodzących koncertów. Zajęcie się kwestiami muzycznymi, stworzenie nowych wizualizacji, zaprojektowanie sceny... - przed Madonną wiele pracy, ale reakcja fanów podczas jej koncertów z pewnością wynagrodzi cały trud włożony w nowy projekt. Nie znamy jeszcze dokładnych dat koncertów, ale na pewno już niebawem artystka poinformuje, do jakich miast zawita w najbliższym czasie.

 Madonna to słynna amerykańska piosenkarka, producentka muzyczna, autorka tekstów oraz filantropka. Dzięki swojej muzycznej działalności stała się ikoną popkultury. Jej koncerty należą do najbardziej dochodowych wśród solowych artystów. Piosenkarka siedmiokrotnie zdobyła statuetkę nagrody Grammy. Do jej najsłynniejszych utworów należą m.in.: ''Like Virgin'', ''Frozen'' oraz ''Material Girl''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA