Beyonce na świątecznych zakupach jak typowa Amerykanka

Sandra Zakrzewska
08.12.2017 14:39
Beyonce podczas występu

Beyonce podczas występu (https://www.facebook.com/beyonce/photos/)

Wielka niespodzianka spotkała osoby robiące zakupy w Targecie w Południowej Kalifornii. W czwartkowy poranek na zakupach spotkali tam ..Beyonce. Internet oszalał.

Beyonce niespodziewanie odwiedziła Target w San Clemente w Południowej Kalifornii. W zakupach towarzyszyły jej mama Tina Knowles-Lawson i córka Blue Ivy. Kiedy klienci Targetu zobaczyli słynną piosenkarkę zachowali spokój, nie udało się jednak tego uczynić w internecie, który jest pełen zdjęć i filmików dodanych przez zachwyconych gwiazdą ludzi. Z wyjątkiem okularów przeciwsłonecznych, nie założyła niczego, co mogłoby pomóc jej się ukryć. Taka jest właśnie Beyonce i za to najbardziej kochają ją fani!

Beyonce wybiera zabawki na święta

Spotkanie supergwiazdy robiącej zakupy w markecie to niecodzienny widok, tym bardziej, że każda z takich osób zatrudnia sporo asystentów, którzy mają im pomóc nawet w tych najprostszych czynnościach. Inaczej jest w przypadku Beyonce, która nie pierwszy raz została przyuważona na zakupach w Targecie. Ubrana w czarny golf i białe spodnie ze złoto-czarnym paskiem kompletnie nie zwracała na siebie uwagi. Fani są zachwyceni!  

Beyonce była tutaj rano. Naprawdę niczym się nie wyróżniała i nie miała żadnych specjalnych wymagań. Chciała po prostu zrobić zakupy, jak każdy inny klient tego sklepu. Razem z mamą kupowały zabawki, Blue pomagała je wybierać. Wyglądały bardzo uroczo. Nikt nie wiedział, ze tu dzisiaj będą, to była wielka niespodzianka. - opowiadała klientka Target

Eminem promuje nowy album duetem z Beyonce

Niedawno w sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź nowego albumu Eminema "Revival".  Płytę promuję piosenka "Walk on Water". W utworze gościnnie pojawiła się Beyonce. Artysta mówi o swoich lękach, które towarzyszą mu od lat. oraz strachu przed tym, że może zawieść swoich fanów.

 

Beyonce to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Swoją karierę rozpoczęła od występów w zespole Destiny’s Child, którego była liderką. Dziś jest matką trójki dzieci i żoną rapera Jay-Z. Jej największe przeboje to „Halo”, „Single Ladies” czy „Crazy in Love”. Ostatni album artystki to „Lemonade” wydany w 2016 roku. Niedawno piosenkarka zaśpiewała w duecie z Edem Sheeranem jego wielki hit "Perfect".

 
Zobacz także

POLECANE RADIA