Lao Che zapowiada nowy album

Sandra Zakrzewska
08.12.2017 08:34

FOTIS

Zespół Lao Che zamieścił w sieci krótki film zapowiadający wydanie nowego albumu. Dzieło trafi do rąk fanów 16 lutego 2018 roku.

Dwa lata kazali czekać swoim fanom muzycy z grupy Lao Che. Po wydanym w 2005 roku albumie "Dzieciom" nadszedł czas na nowy materiał. Jesteście ciekawi co znajdziemy na nowej płycie rockowego zespołu?

"Na nowej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr "Emade" Waglewski oraz Filip "Wieża" Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.
Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina."- czytamy na stronie wydawcy.

Płytę można zamawiać tutaj.

Formacja Lao Che oprócz wydania płyty, zapowiedziała również koncert, który odbędzie się 25 marca 2018 w warszawskim klubie Stodoła. To właśnie tam po raz pierwszy będzie można posłuchać materiału z nowego albumu. Bilety są już w sprzedaży.

Lao Che to zespół muzyczny założony w 1999 roku przez byłych członków zespołu Koli. Największą popularność przyniósł im wydany w 2005 roku album zatytułowany Powstanie Warszawskie .

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA