Elton John: "Eminem dał mi kiedyś pierścienie erekcyjne"

Mateusz Mochnaczewski
07.12.2017 13:05
Eminem i sir Elton John podczas Grammy Awards

Eminem i sir Elton John podczas Grammy Awards (youtube.com)

Kiedy myślimy o prezentach, zazwyczaj mamy na myśli zabawki, płyty, książki czy np. perfumy. Eminem ma jednak nieco odmienne zdanie na ten temat. Zobaczcie z jakiej okazji, podarował erotyczny gadżet swojemu przyjacielowi, sir Eltonowi Johnowi.

Eminem i jego znajomość z Eltonem Johnem

Przez całe swoje życie, Eminem był uważany za jednego z największych homofobów, w muzycznym showbiznesie. Zarzucano mu, że jego teksty, są przejawem nienawiści do homoseksualistów, których nie akceptuje. Okazuje się jednak, że były to oskarżenia bez pokrycia, o czym najlepiej świadczy jego przyjaźń, z sir Eltonem Johnem. Brytyjski gwiazdor opowiedział ostatnio, w programie The Graham Norton Show, o znajomości z raperem, która trwa już przeszło 16 lat.

Eminem był oskarżany o homofobię, przez teksty, które pisał. Uważałem to za kompletny nonsens, dlatego postanowiłem go wesprzeć. W 2001 roku wystąpiliśmy razem, na rozdaniu nagród Grammy. Wykonaliśmy numer „Stan”, w którym wokalnie wspiera go Dido. Zastąpiłem ją. Od tego momentu jesteśmy przyjaciółmi i bardzo cenię sobie tę znajomość. Eminem jest świetnym gościem. Uwielbiam go. - powiedział sir Elton John.
 

Artysta podzielił się z widzami, również historią pewnego prezentu, który dostał z okazji swoich zaślubin.

Kiedy wzięliśmy ślub z Davidem, dostałem dość nietypowy prezent od Eminema. Były to dwa, diamentowe pierścienie erekcyjne, które leżały na aksamitnych poduszeczkach. To chyba najlepszy dowód na to, że z pewnością nie jest on homofobem - stwierdził muzyk.

Elton John dodał, że oba pierścienie pozostały nieużywane.

 

Eminem wydaje „Revival” 

Już 15 grudnia, na półki sklepowe trafi najnowszy album króla hip-hopu. Do współpracy przy swoim dziewiątym studyjnym krążku, Eminem zaprosił największe gwiazdy muzycznego showbiznesu. Na „Revival” wsparli go Beyoncé, Ed Sheeran, Alicia Keys, X Ambassadors, Skylar Grey, Kehlani, P!nk i Phresher. W sieci dostępny jest już singiel „Walk On Water”, nagrany z Queen B, promujący wydawnictwo, w którym raper zwierza się swoim fanom z obaw, dotyczących każdego nowego albumu. Możecie o tym przeczytać tutaj.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA