Selana Gomez dostanie główną rolę w serialu ''Sabrina nastoletnia czarownica''?

Małgorzata Sawa
07.12.2017 13:28
Selena Gomez na gali British Fashion Awards 2017

Selena Gomez na gali British Fashion Awards 2017 (AP / EastNews)

Znana amerykańska piosenkarka jest ciągle na topie, w życiu Seleny Gomez nie brakuje wrażeń. O czym tym razem plotkowały zagraniczne media? Czy Selna Gomez zostanie gwiazdą nowej wersji serialu komediowego z lat 90.?

Tytuł kobiety roku, zmiana koloru włosów, powrót do Justina Biebera... I główna rola w serialu?! Czy Selna Gomez zostanie nową Sabriną?! Ostatnio zagraniczne portale pisały o powrocie kultowego serialu z lat 90. - ''Sabrina nastoletnia czarownica''. W odświeżonej wersji serialu (według niektórych portali) ma zgrać Selena Gomez. Młoda wokalistka w tym roku jest ciągle na językach. Czy Selena Gomez rzeczywiście będzie nową Sabriną Spellman?!

Kultowa przeszłość w nowym wydaniu

Amerykański serial komediowy ''Sabrina nastoletnia czarownica'' kręcono w latach 1996-2003. Perypetie nastolatki obdarzonej niezwykłą mocą pokochały miliony. Serial był emitowany nie tylko w Stanach Zjednoczonych. W pierwszej wersji serialu ''Sabrina nastoletnia czarownica'' w rolę tytułową wcieliła się Melissa Joan Hart. Amerykańska aktorka była później kojarzona głównie z tą postacią. Historia Sabriny doczekała się nawet fabularnych ekranizacji. Teraz hit dawnych lat powraca! Za nowa wersję odpowiedzialny będzie Netflix. Kim więc będzie nowa Sabrina?! Portal Music News Rumor jako pierwszy podał informację, że będzie nią właśnie Selena Gomez. Bohaterka serialu była blondynką, a Gomez ostatnio nawet zdecydowała się na przefarbowanie swoich pięknych, ciemnych włosów na blond. Media zaczęły szukać dowodów na to, czy nie są to pierwsze kroki do wejścia w rolę nastoletniej czarownicy – Sabriny Spellman.

Sabrina, Nastoletnia CzarownicaSabrina, Nastoletnia Czarownica mat promocyjne

Selna Gomez 2017 – to był jej rok

Wydarzenia mijającego roku pokazują, że był to bardzo dynamiczny rok dla amerykańskiej piosenkarki. A nagroda ''Women in Music 2017'' była zwieńczeniem tych wszystkich zdarzeń. Gomez jakiś czas temu wróciła do swojej dawnej miłości – Justina Biebera. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że młoda piosenkarka planuje już nawet ślub i jest gotowa na to, by spędzić całe swoje życie z Bieberem. Być może niedługo odbędzie się wesele jednej z najbardziej znanych par show- biznesu. Jeśli chodzi o karierę filmową, to Gomez już nawet jako dziecko występowała w epizodycznych rolach. Prawdziwą sławę przyniósł jej serial ''Czarodzieje z Waverly Place'', gdzie zagrała młodą czarodziejkę Alex Russo.

Temat czarów i plan filmowy nie są jej obce, do tego została blondynką – media szybko połączyły te fakty... I w ten sposób została wytypowana do roli nowej Sabriny. Niestety typowanie nie okazały się prawdziwe. Selena Gomez nie wystąpi w nowej wersji serialu ''Sabrina nastoletnia czarownica''. Na pocieszenie, fanom wokalistki warto przypomnieć, że Selena Gomez zagra w nowym filmie znanego reżysera - Woody'ego Allena.

Zobacz także

POLECANE RADIA