Beyonce ma siostrę bliźniaczkę?!

Małgorzata Sawa
07.12.2017 11:43
Brittany wygląda, jak młodsza siostra Beyonce.

Brittany wygląda, jak młodsza siostra Beyonce. (Fot. instagram.com/sur__b/)

Beyonce to jedna z najsłynniejszych piosenkarek na świecie. Niedawno okazało się, że istnieje kobieta, która jest do niej bardzo podobna. Kim jest sobowtórka znanej divy?

Zatrzymywanie przez fanów oraz pościgi przez paparazzi – mimo tego, że Brittany nie jest światowej sławy piosenkarką, to  już wie, jak wygląda życie znanej gwiazdy. Młoda kobieta twierdzi, że dzięki swojej urodzie (która łudząco przypomina znaną amerykańską wokalistkę) poznała już gorzki smak sławy. Brittany Williams z Detroit uważa, że od lat ludzie mylą ją ze słynną wokalistką – Beyonce. Wiele osób twierdzi, że Brittany jest do niej bardzo podobna.

Byłam ścigana, robili mi zdjęcia bez mojej zgody. Większość ludzi jest przyjazna i chce tylko zrobić sobie ze mną zdjęcie. Ludzie często uważają, że wyglądam jak młodsza wersja Beyonce" – mówi Brittany Williams

Dodatkowo sobowtórka Beyonce podkreśliła, że nie robiła żadnych operacji plastycznych, by upodobnić się do sławnej piosenkarki. Taka już się urodziła, ale mimo tego, że podobieństwo bywa uporczywe, to Brittany kompletnie nie zamierza się zmieniać.

Czy wy też uważacie, że Brittany Williams jest rzeczywiście podobna na Beyonce?

Beyonce to znana amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Swoją karierę rozpoczynała w zespole Destiny's Child (w którym była liderką). Prywatnie jest żoną sławnego rapera Jay-Z, z którym ma troje dzieci. Wokalistka jest znana z utworów takich jak:  ''Crazy in Love'', ''Halo'' oraz ''Singel Ladies''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA