Camila Cabello, autorka hitu ''Havana'' zapowiada wydanie debiutanckiej płyty

Małgorzata Sawa
07.12.2017 08:53
Camila Cabello

Camila Cabello (https://www.facebook.com/camilacabello/)

Jej przebój zatytułowany ''Havana'' w ostatnim czasie królował na wielu listach przebojów. Amerykańska wokalistka już niedługo wyda swój solowy album. Kiedy odbędzie się premiera jej debiutanckiego krążka?!

''Mój debiutancki album wreszcie został ukończony. Teraz próbuję ustabilizować moje bicie serca !!!!!!!'' – tak Cabello w poście skierowanym do swoich fanów zapowiedziała jedno z najważniejszych wydarzeń w jej muzycznej karierze - wydanie debiutanckiego albumu.

Dziękuję Wam za bycie w tym roku tak cierpliwym, nie mogę się doczekać, kiedy usłyszycie, co było ścieżką dźwiękową ostatniego roku mojego życia - pisze piosenkarka.

Płyta nowej gwiazdy pop, znanej z przeboju “Havana” zostanie wydana pod tytułem ''Camila''.

– Postanowiłam zatytułować album swoim imieniem, by zaznaczyć nowy rozdział w swoim życiu - pisze Camila Cabello.

Gwiazda zaprezentowała na Instagramie okładkę swojego debiutanckiego albumu.Na nowym krążku Cambello znajdą się również utwory: ''Never Be the Same'' oraz ''Real Friends''.

Camila Cabello to 20-letnia amerykańska piosenkarka, wcześniej współpracowała z grupą Fifth Harmony. Urodziła się w Hawanie, skąd w dzieciństwie przeniosła się z rodziną do Meksyku, później zamieszkała na Florydzie. Wokalistka brała udziała w programie ''X-Factor''. Jako solowa uczestniczka  została wyeliminowana z programu. Jurorzy zaproponowali jej oraz czterem pozostałym uczestniczkom stworzenie zespołu. Dziewczyny zgodziły się, i w ten sposób powstała grupa Fifth Harmony. Prawdziwą popularność Cabello przyniosła jednak kariera solowa. Jej singiel zatytułowany ''Havana'' (przy którym współpracowała z raperem Young'iem Thug'iem) stał się prawdziwym hitem 2017 roku. Utwór piosenkarki o kubańskich korzeniach utrzymuje się nawet na 1. miejscu ''UK charts''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA