"Sylwester Marzeń" z Dwójką w Zakopanem

Sandra Zakrzewska
05.12.2017 13:02

MAREK PODMOKŁY

Poznaliśmy gwiazdy, które wystąpią na wielkiej imprezie sylwestrowej Telewizji Polskiej w Zakopanem. Jesteście ciekawi kto zaśpiewa, a kto poprowadzi to wydarzenie?

W tym roku impreza sylwestrowa organizowana przez Telewizję Polską odbędzie na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej. To miejsce z którego doskonale widać panoramę gór. W tej pięknej scenerii 31 grudnia 2017 roku o godzinie 20.00 rozpocznie się  koncert o nazwie Sylwester Marzeń”.

- Rok 2018 to jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wejdziemy w ten rok z przytupem i z najwspanialszym sylwestrem pod słońcem, pod gwiazdami i pod Giewontem. Taki sylwester może odbyć się tylko w Zakopanem - zapowiadał na poniedziałkowej konferencji prasowej Jacek Kurski, prezes TVP.

Sylwester Marzeń

Na zakopiańskiej scenie wystąpią: Maryla Rodowicz, Sławomir, zespół Zakopower, Margaret, dj. Gromee, Michał Szpak, Rafał Brzozowski, Zenon Martyniuk, Urszula, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Red Lips, Bolter, Norbi, Wanda i Banda, zespół Bayer Full, Ania Wyszkoni, grupa Kombi, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan oraz finaliści The Voice of Poland: Marta Gałuszewska i Łukasz Łyczkowski.

- Zachowaliśmy najlepszych wykonawców z zeszłego roku, a oprócz nich jest cała plejada nowych gości. Mamy jeszcze w zanadrzu niespodzianki z zagranicy, które zostaną ujawnione wkrótce – dopowiada prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski

Oprócz artystów z Polski, na scenie pojawią się także zagraniczne gwiazdy, a wśród nich m.in.: Thomas Anders, Limahl, zespół Eruption, Filatov&Karas oraz Uniting Nations.

To artyści, których zna cała Polska i reprezentujący chyba wszystkie możliwe style muzyki rozrywkowej. Ja osobiście nie mogę się już doczekać by usłyszeć na żywo grupę Modern Talking. To jest muzyka mojej młodości. - mówi Agnieszka Nowak Gąsienica, wiceburmistrz Zakopanego

Sylwester z gwiazdami TVP

Sylwestrowe widowisko poprowadzą duety dobrze znane widzom telewizyjnej Dwojki. Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel, prowadzący „The Voice of Poland” oraz Rafał Brzozowski i Izabela Krzan, para znana z przywróconego jakiś czas temu na antenę TVP „Koła Fortuny”. Na scenie pojawi się także znany z serialu „Rodzinka.pl” Adam Zdrójkowki oraz Norbi. Całość wyreżyseruje Konrad Smuga.

Zobacz także

POLECANE RADIA