Już dziś Dzień Darmowej Dostawy!

Sandra Zakrzewska
05.12.2017 13:06
Dzień Darmowej Dostawy 2017 - 5 grudnia nie zapłacimy za transport zakupionych w sieci produktów.

Dzień Darmowej Dostawy 2017 - 5 grudnia nie zapłacimy za transport zakupionych w sieci produktów. (fot. Shutterstock)

Już dziś w wielu sklepach internetowych zamówisz produkty nie płacąc za ich dostawę. Warto sprawdzić, które sklepy uczestniczą w tej akcji.

W 2010 roku zorganizowano w Polsce pierwszy Dzień Darmowej Dostawy. Inspiracją do rozpoczęcia akcji był Free Shipping Day, który od 2008 roku z powodzeniem odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ze względu na to, że to właśnie wysokie ceny przesyłek są najczęstszym powodem naszej rezygnacji z zakupów internetowych. 5 grudnia 2017 roku nie musimy się tym przejmować!

Black Friday, Cyber Monday, co jeszcze nas czeka?

24 listopada 2017 roku w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych mogliśmy skorzystać z licznych promocji związanych z Czarnym Piątkiem. Od kilku lat najpopularniejsza akcja wyprzedażowa w Stanach Zjednoczonych obowiązuje także w naszym kraju. Po Black Friday mamy mniej popularną akcję promocyjną, która dotyczy najbardziej sprzętu RTV i AGD – Cyber Monday. Tym razem nadszedł czas na Dzień Darmowej Dostawy. Obowiązuję on od godziny 00.01 do 23.59 5 grudnia. Minimalna wartość zamówienia, którego musimy dokonać to 20 złotych. Sklepy zobligowane są jednak do tego, aby nie podnosić cen towarów, więc mamy pewność, że faktycznie kupujemy produkt  w promocyjnej cenie. Warto zwrócić uwagę, że akcja obowiązuje jedynie na zakupy z dostawą na terytorium naszego kraju.

Dzień Darmowej Dostawy po raz ósmy w Polsce

 Tegoroczna edycja wydarzenia jest już ósmą. W 2016 roku mogliśmy skorzystać z darmowej dostawy w 2407 sklepach internetowych. Dzień Darmowej Dostawy oraz inne wyprzedażowe akcje, które docierają do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych cieszą się coraz większą popularnością. Polacy kochają zakupy, coraz bardziej też te internetowe. W tym roku do akcji włączyło się 1800 sklepów internetowych, które oferują produkty z ponad 30 kategorii m.in.: sprzęt RTV i AGD, odzież , meble, żywność i wiele innych.

Cała lista sprzedawców biorących udział w akcji dostępna jest na stronie: Dzień Darmowej Dostawy

Zobacz także

POLECANE RADIA