Gwen Stefani przedstawia swoją pierwszą świąteczną płytę

Małgorzata Sawa
04.12.2017 06:24
Gwen Stefani prezentuje swój pierwszy świąteczny album

Gwen Stefani prezentuje swój pierwszy świąteczny album (facebook.com/gwenstefani)

"You Make It Feel Like Christmas" to nazwa nowej płyty znanej amerykańskiej piosenkarki - Gwen Stefani. Jakie utwory znalazły się na świątecznym krążku od gwiazdy?

Dzięki Gwen Stefani już od początku grudnia możemy powoli wejść w klimat świąt Bożego Narodzenia. Artystka (po raz pierwszy w swoim życiu) postanowiła nagrać świąteczny album. W tym roku, Gwen Stefani miała również okazję brać udział w rozświetleniu dekoracji na nowojorskim Empire State Building z okazji nadchodzących świąt.

Singlem promującym wydawnictwo jest duet Gwen Stefani z Blake’iem Sheltonem (partner Gwen Stefani). Piosenka nosi tytuł „You Make It Feel Like Christmas”. Utwór został skomponowany przez Stefani i Scheltona we współpracy Justinem Tranterem oraz z busbee.

 

Na płycie znalazły się klasyczne świąteczne utwory w interpretacji Gwen Stefani oraz zupełnie nowe kompozycje amerykańskiej gwiazdy.


''You Make It Feel Like Christmas'', Gwen Stefani:


1. Jingle Bells
2. Let It Sno
3. Silent Night
4. My Gift Is You
5. When I Was A Little Girl6. Last Christmas
7. You Make It Feel Like Christmas feat. Blake Shelton
8. Under The Christmas Lights
9. Santa Baby
10. White Christmas
11. Never Kissed Anyone With Blue Eyes
12. Christmas Eve

Produkcją albumu zajęli się busbee oraz Eric Valentine.

Gwen Stefani to słynna amerykańska piosenkarka, swoją karierę rozpoczynała w zespole No Doubt. Ich utwór ''Don't Speak'' z albumu Tragic Kingdom zajmował pierwsze miejsca na światowych listach przebojów. Jej solowa kariera rozpoczęła w 2004 roku, wtedy też zaprojektowała swoją pierwszą kolekcje ubrań pt. ''L.A.M.B''. Jest znana z utworów tak jak: ''Rich Girl'', ''What You Waiting For?'' oraz ''The Sweet Escape''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA