Odchudzona Mariah Carey wspiera akcję walki z AIDS

Dominika Cianciara
02.12.2017 15:34
Mariah Carey

Mariah Carey (https://www.facebook.com/mariahcarey/photos)

Mariah Carey ostatnio zafundowała sobie mało przyjemny zabieg w postaci zmniejszenia żołądka. Jak się okazuje, kuracja odchudzająca przebiegła pomyślnie, ponieważ gwiazda już kilka miesięcy od zabiegu mogła pochwalić się znacznie szczuplejszą sylwetką. Wczoraj obchodziliśmy światowy dzień walki z AIDS. Z tej okazji Mariah postanowiła zaśpiewać przed tłumami publiczności. Jak wypadła?

Mariah Carey wierna swojej tradycji Bożonarodzeniowej

Złośliwi twierdzą, że Mariah Carey wcale nie przybyła na event, by promować badania na HIV, lecz jak co roku zaprezentowała się zaraz przed świętami. Trzeba przyznać, że gwiazda faktycznie konsekwentnie daje występy szerszej publiczności w okolicach grudnia. Rok temu nawet wystąpiła w stroju striptiserki. Wówczas także prezentowała swoją szczuplejszą sylwetkę. Mariah ma tendencję przybywać na wadze po zakończeniu okresu zimowego. Później decyduje się na radykalne rozwiązania. Wcześniej były to po prostu diety oraz ćwiczenia. W tym roku wokalistka zmniejszyła sobie żołądek.

Mniej więcej w okolicach września Carey zaczyna przypominać o sobie fanom. W tym roku wypuściła autorską linię bożonarodzeniowych słodyczy. Niestety spotkała się wówczas z nieprzyjemnymi komentarzami na temat jej wyglądu. Może właśnie przez nieudaną promocję Mariah zdecydowała się na tak radykalne rozwiązanie jak zmniejszenie żołądka. Co by nie mówić, efekty są widoczne. Mariah prezentuje się świetnie, jej sylwetka jest jak zwykle kobieca ale znacznie szczuplejsza, niż choćby miesiąc temu. Czy piękny wygląd idzie w parze ze zdrowiem wokalistki? Miejmy nadzieję.

Mariah Carey wspiera badania na HIV - empatia, czy poprawa wizerunku?

Niedawno temu Mariah doświadczyła nieprzyjemnej sytuacji. Podczas październikowego wywiadu zadano jej pytanie, dlaczego nie skomentowała strzelaniny w Las Vegas. W końcu często tam występowała i ofiary mogły być równie dobrze jej potencjalnymi fanami. Wokalistka zmieszała się, po czym odpowiedziała, że istotnie, jest jej bardzo przykro. Po tym wywiadzie zarzucano Carey niezorientowanie w temacie oraz absolutny brak zainteresowania innymi. Na szczęście osoby, które odpowiadają za PR wokalistki, zdecydowali się na bardzo dobry ruch. W końcu nic tak nie porusza ludzkich serc, jak otwartość na działalność charytatywną. Mariah przepięknie zaprezentowała się na gali organizowanej z okazji dnia walki z AIDS. Ponieważ plaga zakażeń nadal jest obecna, każda aktywność gwiazdy, za którą pójdą tłumy fanów, ma sens. Nawet, jeśli Mariah nie jest do końca zainteresowana losem osób zakażonych, jej wystąpienie z pewnością było istotne oraz korzystne dla wizerunku gwiazdy.

Zobacz także

POLECANE RADIA