Selena Gomez i Justin Bieber są ze sobą wbrew woli bliskich

Dominika Cianciara
02.12.2017 12:52
Selena Gomez

Selena Gomez (https://www.facebook.com/Selena/photos)

Selena Gomez przeszła ostatnio całkiem sporo. Od nawrotu choroby, przez przeszczep nerki i rozstanie z kanadyjskim wokalistą, The Weeknd. Jej rodzina była przy niej cały czas. Wspierali Selenę jak tylko potrafili. Teraz trudno jest im pogodzić się z faktem, że Justin Bieber nadal odgrywa ważną rolę w życiu Seleny.

Selena Gomez i Justin Bieber - miłość po przejściach

Selena i Justin zakochali się jako nastolatkowie. Do tego ich miłości towarzyszyły okoliczności sławy, co z pewnością związkom nie pomaga. W końcu po iluś perturbacjach, para się rozstała. Okazało się bowiem, że Justin nie potrafi być wierny i od związku z Seleną , wybiera sławę. Minęło kilka lat, Selena związała się z wokalistą The Weeknd aż nagle fani spotkali się z zaskakującą wiadomością. Podobno The Weeknd porzucił Selenę , ponieważ woli życie singla. To zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak szybko starał się powrócić do poprzedniej dziewczyny. Czyżby samotne życie nie było jednak jego wyborem?

Justin Bieber ciągle w sercu Seleny

Chodzą pogłoski, że Justin Bieber tak naprawdę nigdy nie zniknął z życia Seleny . Właśnie podczas powrotu jej choroby, zresocjalizowany Justin chciał być blisko, co nie spodobało się The Weeknd oraz bliskim Seleny . W końcu kanadyjczyk zostawił młodą wokalistkę, godząc się na opinię niewiernego partnera, podczas gdy powód jego odejścia mógł być zupełnie odwrotny. To zaskakujące, jak szybko Selena odżyła po zakończeniu związku z The Weeknd . Teraz bez oporów spotyka się z Justinem , co nie podoba się jej rodzinie.

Bliscy pamiętają, jak Selena cierpiała przez Justina . Jednak młody wokalista uparcie twierdzi, że zupełnie się zmienił a jego miłość do Seleny nigdy nie zniknęła. Kilka dni temu paparazzi złapało kochanków na wspólnej wizycie. w kościele. Czy Justin Bieber naprawdę stał się głęboko wierzący? Selena po tak ciężkich przejściach życiowych także mogła zapragnąć bliższego kontaktu z Bogiem. Po wspólnej mszy Selena i Justin udali się do eleganckiej restauracji, gdzie popijali drinki. Selena wygląda na naprawdę szczęśliwą, dlatego jej rodzina godzi się na spotkania z Bieberem . Nie zmienia to jednak faktu, że wokalista dostał już czerwoną kartkę od rodziny Gomez i prawdopodobnie przez dłuższy czas nie będzie mógł beztrosko zjawiać się w ich domu.

Zobacz także

POLECANE RADIA