Ed Sheeran w duecie z Beyonce

Sandra Zakrzewska
01.12.2017 07:56
Ed Sheeran

Ed Sheeran (Screen z Instagram.com/Ed Sheeran)

Wiemy już z kim Ed Sheeran zaśpiewał remiks swojego wielkiego hitu "Perfect". Artysta do współpracy zaprosił Beyonce. Jesteście ciekawi jak brzmi nowa wersja?

Tak samo jak wakacyjny przebój „Despacito” Luisa Fonsiego doczekał się odświeżonej wersji z udziałem Justina Biebera., tak też wielki przebój Eda Sheerana pojawił się w nowej odsłonie.

- Wypuszczę coś w piątek. To megasprawa. W czwartek zdradzę, z kim zrobiłem nowe "Perfect". Zasadniczo robię z "Perfect" swoje "Despacito". – mówił brytyjski muzyk.

"Perfect" to czwarty singel z bestsellerowej płyty "Divide". Wcześniej artysta promował album piosenkami "Castle on the Hill", "Shape of You" oraz "Galway Girl". 11 i 12 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Jednak obydwa koncerty od dawna są już wyprzedane.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny's Child. Od 2003 roku rozpoczęła działalność solową i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów, z których ostatni to "Lemonade" z 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny's Child. Prywatnie jest żoną rapera Jay'z.

Posłuchajcie duetu i napiszcie co o nim myślicie!

Zobacz także

POLECANE RADIA