Jay-Z zdradzał Beyonce. Czy to koniec ich małżeństwa?!

Małgorzata Sawa
30.11.2017 21:20
Beyonce i Jay-Z

Beyonce i Jay-Z (Instagram.com/beyonce)

To wyznanie musiało zaboleć znaną divę amerykańskiej sceny muzycznej. Jay-Z w jednym z wywiadów przyznał się do tego, że zdradzał swoją żonę. Czy para postanowiła się rozstać?!

Raper udzielił wywiadu do "New York Times", w którym potwierdził, że faktycznie nie dochowywał wierności swojej żonie. Media już nawet od dłuższego czasu spekulowały o tym, że Beyonce na swojej ostatniej płycie rozliczyła się nawet z niemiłą przeszłością swojego znanego męża.

Najtrudniejszą rzeczą jest zobaczyć ból na twarzy drugiej osoby, który jej sprawiłeś i pogodzić się ze sobą - powiedział Jay-Z

Mężczyzna bardzo otwarcie opowiadał o tym, co się stało. Czy to miała być forma skruchy za dokonane grzechy?! Uważacie, że żałuje tego, co zrobił w przeszłości?!

Gorzka lemoniada

Płyta Beyonce, ''Lemonade'' pojawiła się na rynku w 2016 roku. Po przeanalizowaniu tekstów wielu odbiorców zaczęło dociekać, czy znana wokalistka na tym krążku nie rozlicza się z błędami swojego męża. Teksty: ''jeśli spróbujesz tego g**na jeszcze raz, to stracisz swoją żonę'' oraz ''żałuję dnia, kiedy założyłam obrączkę'' były naprawdę mocnym dowodem na to, że Beyonce już wtedy wiedziała o tym, co wyprawia Jay-Z.

 

Fani, siostra i media...


Wierni fani artystki zaczęli szukać winowajczyni całej afery. Jak się okazało nie było jednej winnej... Rachel Roy (projektantka mody), Rita Ora (piosenkarka), Amber Rose (była dziewczyna Kanye Westa)... Lista kobiet, z którymi Jay-Z miał rzekomo zdradzać Beyonce była coraz dłuższa. Fani skrupulatnie szukali kobiet, z którymi muzyka mogło łączyć coś więcej. Jay- Z za swoje zdrady miał nawet zostać ukarany przez Solange Knowles. Jak donosiły niektóre portale plotkarskie, siostra wokalistki prawdopodobnie zaatakowała muzyka w windzie. Dziś już wiemy, że plotki i przypuszczenia o zdradach okazały się prawdą.

Traktowaliśmy naszą sztukę tak jak sesję terapeutyczną (...). Byłem bardzo dumny z muzyki, jaką stworzyła, a ona była dumna ze swojej pracy. Na koniec dnia mieliśmy bardzo duży szacunek do naszej sztuki. Uważam, że ona jest wspaniała - mówił Jay-Z


Ale jak twierdzi znany raper, ich małżeństwo nie zostało kompletnie zniszczone. Jay-Z uważa, że jego ostatni album zatytułowany "4:44'' miała dla ich małżeństwa rolę terapeutyczną. Jak widać zdrada nie zawsze oznacza końca życia w małżeństwie.

 

Beyonce i Jay-Z to jedna z najsłynniejszych amerykańskich par. Ich związek trwa od 2002 roku. Plotki na temat ich gorącej znajomości pojawiły się po tym, jak wspólnie pracowali przy kawałku „03 Bonnie & Clyde''. W 2008 roku para wzięła ślub. Mają troje dzieci, dwie córki i syna. Są jedną z najlepiej zarabiających par w Hollywood.

Zobacz także

POLECANE RADIA