Harry Styles pocałował Lorde. Na odpowiedź fanek nie trzeba było długo czekać...

Małgorzata Sawa
30.11.2017 17:50
Pokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju - występ Harry'ego Stylesa

Pokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju - występ Harry'ego Stylesa (Frazer Harrison / Getty Images for Victoria's Secret)

Podczas jednej z ceremonii rozdania muzycznych nagród, znany brytyjski piosenkarz obudził swoim gestem zazdrość u wielu swoich fanek. Dlaczego Styles pocałował Lorde?

Cała historia miała miejsce na gali ARIA Awards w Sydney. Wokalista otrzymał tam nagrodę dla najlepszego międzynarodowego artysty. Harry Styles dostał statuetkę z rąk gwiazd filmu ''Pitch Perfect 3''. W tej samej kategorii była nominowana Lorde, nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów. Kiedy werdykt został już ogłoszony, Harry podszedł do swojej koleżanki z branży i ucałował ją w policzek. Portale plotkarskie zaczęły już nawet przypuszczać, czy tych dwoje czasami nie łączy coś więcej... Co nie umknęło fankom muzyka. Ciekawe, czy młoda wokalistka była świadoma tego, ile młodych wielbicielek brytyjskiego gwiazdora chciałoby być na jej miejscu?!

Fanki...

Nachodzony przez fanki, został napastowany przez fankę, jedna z fanek przyszła na jego koncert z transparentem, na którym był błąd... - młody wokalista czasem naprawdę nie ma łatwego życia z niektórymi swoimi wielbicielkami. Ale co zrobić?! Harry Styles jako muzyk z kilkuletnim doświadczeniem już z pewnością wie, że sława ma swoje blaski i cienie.


Harry Styles - nie tylko o muzyce

Niedawno w Australii odbyło się głosowanie korespondencyjne dotyczące małżeństw jednopłciowych. Ta liczba zaskoczyła wielu, aż 61,6 proc. osób, które brały udział w referendum było za wprowadzeniem tego, by małżeństwa jednopłciowe były zalegalizowane. ''Miliony obywateli zagłosowały za sprawiedliwością, zobowiązaniem i miłością'' - powiedział Malcolm Turnbull, szef rządu. Ta wiadomość nie umknęła również młodemu wokaliście. Harry Styles postanowił pogratulować Australijczykom takiej decyzji.

Dziękuję, że jesteście! Oczywiście nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie fani, którzy na mnie głosowali. Gratuluję także ostatniej decyzji politycznej”  - powiedział wokalista

Harry Styles 2017

Ten rok należał do solowej działalności Harry'ego. W poprzednim roku muzyk rozstał się z boysbandem One Direction. W kwietniu 2017 roku wokalista zachwycił swoim debiutanckim singlem zatytułowanym ''Sign of the Times''. Ballada zapowiadała debiutancki album młodego muzyka pt. ''Harry Styles''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA