Dawid Podsiadło wrócił na scenę. Kim jest słynna artystka, z którą zaśpiewał?!

Małgorzata Sawa
30.11.2017 12:28
Męskie Granie w Krakowie. Dawid Podsiadło.

Męskie Granie w Krakowie. Dawid Podsiadło. (MATEUSZ SKWARCZEK)

Znany wokalista rok temu ogłosił przerwę od występów. Jednak tym razem, Dawid Podsiadło postanowił zrobić wyjątek. Ze względu na pożegnalną trasę zespołu Hey, młody muzyk na moment wrócił na scenę. Jaki utwór zaśpiewał w duecie z Katarzyną Nosowską?

''Nie tyle zmęczyło, co jeszcze nie wiem, jakie jest inne życie i chciałbym je zobaczyć''- jeszcze niecały rok temu, tak w jednym z wywiadów Dawid Podsiadło tłumaczył swoją przerwę od koncertowania. A jednocześnie wokalista podkreślał w swoich wypowiedziach, że jego przerwa nie jest kompletnym odcięciem się od świata muzyki.

Odpocząć, nabrać dystansu, poszukać inspiracji do nowych rzeczy, bo wydaje mi się, że rzeczy, które do tej pory zrobiłem, są pierwszym rozdziałem, albo raczej prologiem. I kiedy odpocznę i zacznę robić muzykę na nowo, to moim zdaniem będzie lepsza i skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze -mówił Dawid Podsiadło

"Dziękuję bardzo, na to tutaj tyle czekałem. Tak, to to - Depesza Mody". Niedawno Dawid wystąpił również w filmiku zapowiadającym występ legendarnej grupy Depeche Mode w 2018 roku, w Gdyni podczas przyszłorocznej edycji Open'er Festival.

Ale na scenie, po raz pierwszy od zapowiadanej przerwy, artysta pojawił się w Warszawie podczas koncertu zespołu Hey. Występ Dawida z Kasią Nosowską odbył się w ramach pożegnalnej trasy ''Fayrant Tour'' zespołu Hey. Muzyk zaśpiewał z artystką utwór z repertuaru zespołu, ''Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan''.

 

Dawid Podsiadło to znany piosenkarz oraz autor tekstów. Jest zwycięzcą polskiej edycji programu ''X Factor''. W 2013 roku zaprezentował swój debiutancki album zatytułowany ''Comfort and Happiness''. ''Trójkąty i kwadraty” oraz ''W dobrą stronę” - to m.in utwory, z jakich znany jest artysta.

 

Czy wy też czekacie na powrót Dawida Podsiadły w 2018 roku?!

Zobacz także

POLECANE RADIA