Bono, Chris Martin oraz Sean Penn spotkali się w...

Małgorzata Sawa
30.11.2017 10:21
Bono, Chris Martin oraz  Sean Penn spotkali się w...

Bono, Chris Martin oraz Sean Penn spotkali się w... (gazeta.pl)

Wokalista U2 Bono, Chris Martin z Coldplay oraz znany aktor Sean Penn spotkali się w jednym ze znanych amerykańskich programów. Co wydarzyło się podczas odcinka z udziałem artystów?

Bono śpiewa, Martin gra, a Penn jest barmanem... Taki obrazek mieli okazję zobaczyć widzowie słynnego programu ''Jimmy Kimmel Live". Bono i Chris Martin zaprezentowali się w repertuarze słynnego artysty Franka Sinatry, muzykom na scenie towarzyszył aktor Sean Penn. Występ został zorganizowano w ramach kampanii (RED), która zbiera pieniądze na walkę z AIDS, gruźlicą i malarią dla Global Fund. Inicjatorem akcji jest Bono.

Bono to wokalista grupy U2. Ten jeden z najsłynniejszych zespołów powstał w 1976 roku w Dublinie. Bono, a właściwie Paul David Hewson poza działalnością na scenie muzycznej, jest również znanym filantropem. Grupa U2 sprzedała ponad 150 milionów płyt na całym świecie. Ich nowy album ukaże się już 1 grudnia. Przy pracy nad płytą zatytułowaną "Songs Of Experience" pomagali: Royal Blood, Steve Lillywhite, Jacknife Lee oraz Ryan Tedder.

 

Chris Martin jest wokalistą brytyjskiego zespołu Coldplay. Grupa powstała w 1996 roku na Uniwersity College London, początkowo nosiła nazwę  Pectoralz. Ich debiutancka płyta zatytułowana ''Parachutes'' dostała nominację do Mercury Prize. "Yellow'', ''The Scientist'' oraz ''Clocks'' to m.in. najpopularniejsze utwory tego zespołu.

Sean Penn to słynny amerykański aktor, pochodzi z rodziny artystów. Jego filmowy debiut to rola Alexa Dwyera, w filmie ''Szkoła kadetów''. Jest również znany z działalności dziennikarskiej, Penn pisze m.in do ''Rolling Stone''. Aktor jest dwukrotnym laureatem Oscara.

.

Zobacz także

POLECANE RADIA