Beyonce pokonała Cristiano Ronaldo - w czym wokalistka zdobyła lepszy wynik?!

Małgorzata Sawa
30.11.2017 08:36
Beyonce Knowles

Beyonce Knowles (instagram.com/beyonce)

Jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie, jej koncerty są oblegane przez tłumy, a teraz... Jest też zwyciężczynią rankingu Instagrama. Jakie zdjęcie piosenkarki zdobyło tak wielu sympatyków?

Powoli zbliża się koniec roku, a jak zawsze jest to czas podsumowań. Instagram postanowił przedstawić statystyki, które pokazują, jakie zdjęcia, hashtagi, konta, lokalizacje oraz filtry cieszą się największą popularnością. W tym roku na podium na liście najpopularniejszych zdjęć znalazła się  Beyonce. Diva amerykańskiej sceny muzycznej po opublikowaniu swojego słynnego zdjęcia (z sesji ciążowej) zdobyła ponad 11 mln polubień. Autorem fotografii jest 28-letni Awol Erizku, który urodził się w Etiopii, a dorastał na Bronksie. Fotograf studiował na Yale. Erizku ma na swoim koncie współpracę m.in. ze słynnym fotografem Davidem LaChapelle'em.

Drugie miejsce na liście należy do znanego portugalskiego piłkarza Cristiano Ronaldo. Zdjęcie przedstawia gwiazdę piłki nożnej w towarzystwie rodziny. Fotografia została wykonana w szpitalu, po narodzinach córki piłkarza.

Drugie miejsce Ronaldo przypadło również na liście najpopularniejszych kont na Instagramie. Podium znów objęła wokalistka, ale tym razem Selena Gomez. Ponad 130 mln - tle osób obserwuje profil piosenkarki. Do jej najpopularniejszych piosenek należą kawałki takie jak: ''Slow Down'', ''Fetish'' oraz ''Bad Liar''. Obecnie Gomez pracuje nad swoim nowym albumem.

 

Miejscem, w którym najczęściej robiono zdjęcia okazał się Nowy Jork, zaraz po nim Moskwa. W świecie hashtagów wygrała miłość! Najpopularniejszym hashtagiem okazało się słowo ''love''. Lista ulubionych filtrów ujawniła, że światem nie rządzą koty, w tym roku zwyciężyły psy. Filtr pozwalający umieszczać na zdjęciach wizerunek psa okazał się prawdziwą rewelacją wśród wielu osób.

Zobacz także

POLECANE RADIA